memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
Edytowano - 8 maja 2015, 13:55
Ale to już było i nie wróci więcej...
Odpisz
1 października 2014, 16:34
te ręce ciągle mi wyglądają jak wąsy
1 października 2014, 15:47
Stare ale dobre.
1 października 2014, 15:03
było
30 września 2014, 22:23
Czy on gryzie palce. Pytam bo zawsze się zastanawiałem
30 września 2014, 21:02
bylo dlatego 4/5
to już było
30 września 2014, 20:05
No i wszystko jasne... on ma tak ręce bo musi się podpierać.
30 września 2014, 20:00
Lepiej siedzieć niż stać.... To racja
29 września 2014, 21:03
Swoją drogą nigdy nie lubiłem tych babcinych taboretów ;-;
30 września 2014, 06:57
a kto lubił .-.
Dołącz screena
Komentarze
OdświeżEdytowano - 8 maja 2015, 13:55
Ale to już było i nie wróci więcej...
Odpisz
1 października 2014, 16:34
te ręce ciągle mi wyglądają jak wąsy
Odpisz
1 października 2014, 15:47
Stare ale dobre.
Odpisz
1 października 2014, 15:03
było
Odpisz
30 września 2014, 22:23
Czy on gryzie palce. Pytam bo zawsze się zastanawiałem
Odpisz
30 września 2014, 21:02
bylo dlatego 4/5
Odpisz
30 września 2014, 21:02
to już było
Odpisz
30 września 2014, 20:05
No i wszystko jasne... on ma tak ręce bo musi się podpierać.
Odpisz
30 września 2014, 20:00
Lepiej siedzieć niż stać.... To racja
Odpisz
29 września 2014, 21:03
Swoją drogą nigdy nie lubiłem tych babcinych taboretów ;-;
Odpisz
30 września 2014, 06:57
a kto lubił .-.
Odpisz