Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ikony
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To musiało być męczące
Przerwa na herbatkę
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 listopada 2019, 08:40
Szkoda go
Odpisz
19 stycznia 2015, 06:57
na stos z nim!
Odpisz
6 października 2014, 13:48
ja tam lubię poniedziałek (proszę bardzo dawajcie strzałki w dół jak sprawia wam to radość)
Odpisz
6 października 2014, 15:28
@kuba5611: kiedyś poniedziałki nie były złe, bo wtedy były nowe odcinki Gry o Tron :D
Odpisz
6 października 2014, 17:10
@kuba5611: Również lubię poniedziałki, bo Rojcio wrzuca Happy Wheels.
Odpisz
8 października 2014, 15:02
@Gurdzio56: ja lubię bo gramy 2 razy w nogę i mamy informatykę.
Odpisz
6 października 2014, 20:44
Ja lubię poniedziałki ponieważ...
Walić to nie znoszę ich!
Odpisz
6 października 2014, 17:19
Niech spi***ala XD
Odpisz