Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

28 maja 2017, 07:35

Nokia 3310: upadek na podłogę
podziurawiona podłoga

Avatar ziagar

13 marca 2019, 14:46

poprawie cię pęka ziemia

Avatar trollina

24 stycznia 2017, 11:22

ja mam samsung galaxy s3 mini

Avatar mikig

30 grudnia 2011, 16:12

samsung galaxy może być amunicją do czołgów

Avatar batista619

30 marca 2012, 16:34

@mikig: chyba materiałem do kamizelek kulo odpornych

Avatar PanSowa12

15 lutego 2015, 20:18

@mikig: pomyliło ci się z nokia 3310

Avatar PanSowa12

Edytowano - 15 lutego 2015, 20:17

prawda.
jestem dumny teraz pisząc z samsung galaxy trenda

Avatar julka1280

23 lutego 2014, 10:13

dlatego mam samsunga :3

Avatar nalorek1972

Edytowano - 21 września 2013, 19:48

Upadek Noki 3310 - Pęka jądro ziemi

Avatar
Konto usunięte

2 sierpnia 2013, 08:56

A gdy upada nokia pęka skorupa ziemska. Te 2 modele to amatorzy.

Avatar gamer

26 lipca 2013, 00:36

O jezu mam i phone 3gs i jakoś trzyma się od 2008 bo go na komunię dostałem i kilkanaście razy na beton mi wyświetlaczem spadł i nic ciągle jest ten sam wyświetlacz i kilka rys

Avatar phoenix1415

1 stycznia 2012, 17:18

Za to stara nokia jak spadnie, to trzęsie się ziemia

Avatar Mejkel1905

31 grudnia 2011, 16:28

Zależy z czego zrobiona podłoga :D

Avatar jacho32

30 grudnia 2011, 14:06

grubson5022 mam podobnie z ,, bogaczem " z klasy

Avatar Piotr99

30 grudnia 2011, 09:01

ja dawno temu miałem sony erricsona k510i. Miał jakieś 7 lat, ciągle mi upadał na podłogę, i jedyne uszkodzenie jakie miał to ryska na ekranie.
Potem mu padł głośnik i mikrofon, ale to już ze starości.

Avatar orimuszi

29 grudnia 2011, 23:40

Potwierdzam mam samsunga galaxy S2 spadł mi z 1,5 pietra jak byłem na schodach jakies 5m nic mu się nie stało za to iphona nie polecam mój przyjaciel czeka na niego jest w serwisie juz 4 raz z rozbitą szybką bo spadł mu z pufy na ziemię...

Avatar
Konto usunięte

29 grudnia 2011, 22:21

Telefony satelitarne RuleZ!

Avatar grubson5022

29 grudnia 2011, 15:35

ja mam samsunga galaxy s 2. na mikołaj a dostałem. kiedyś myślałem ze mnie tata zabije bo mi spadł na beton prosto na wyświetlacz. ani rysy nie było. a moja kuzynka ma iphona 3gs i 2 razy wyswietlacz wymieniała ale taraz jusz se taki fajny futerał kupiła. a galaxy s 2 bardzo polecam bo moim zdaniem owiele lepszy. a w szkole mam takiego kolege który ma strasznie bogatą rodzine. ma iphona 3gs i 4 s. samsunga galaksy s i galaxy ace. nokie n 9 i jakąś xperie. a najlepsze to że on te wszyskie fony do szkoły w plecaku przynosi i strasznie szpanuje. a wsumie to ja nie wiem poco to pisze jak i tak to nikogo nie interesuje.

Avatar FaReD

29 grudnia 2011, 19:34

@grubson5022: masz racje gowno mnie to obchodzi

Avatar amanda

29 grudnia 2011, 19:46

@grubson5022: najciekawszy komentarz. podaj adres typka to mu ukradniemy ze dwa telefony. będzie to z pożytkiem dla jego kręgosłupa.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Deal życia

Damy radę

Mnie wolno

Ładne rzeczy

Żartownisie

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka