Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Menek

1 października 2014, 15:08

Chyba się zakochałem...

Avatar AlPoziomka

18 maja 2021, 08:43

@Menek: Żyjesz?

Avatar CukiereczeQ

11 listopada 2015, 17:39

OMNOMNOMNOM *.*

Avatar Xdejszyn

15 kwietnia 2015, 21:43

jadłbym :) ;d

Avatar Fennekin

25 października 2014, 17:21

Oczywiście! Kocham torty i pizze!

Avatar EpicArcher

6 października 2014, 16:27

chętnie!!!

Avatar Miska12

6 października 2014, 16:23

omnomnomnomnomnom...

Avatar
Konto usunięte

1 października 2014, 17:31

dajcie przepis

Avatar biceps2000

1 października 2014, 18:29

właśnie!

Avatar Agent00Kurczak

5 października 2014, 18:10

pizza na pizzę, boki zaklejasz ciastem i przypiekasz, proste, leniuchy.

Avatar mozaj

5 października 2014, 18:50

@Agent00Kurczak: wybuchła by z pływu pary...

Avatar Agent00Kurczak

5 października 2014, 20:41

@mozaj: gunwo prawda, musiałbyś być talibem.

Avatar mozaj

6 października 2014, 15:11

@Agent00Kurczak: To ty nie dodajesz do pizzy siarki ? Niewierz co tracisz !

Avatar legend77

5 października 2014, 21:10

ok 295kcal na 100g

Avatar piotrekwariat

5 października 2014, 23:24

@legend77: Stary! Je**ć kalorie! To jest tort! Z pizzy! O Boże, doszłem!

Avatar legend77

6 października 2014, 07:37

@piotrekwariat: w czym doszłeś?

Avatar piotrekwariat

6 października 2014, 14:10

@legend77: Podnieciłem się... no i jakoś tak... zwykle to mi się nie zdarza....

Avatar Western

6 października 2014, 13:56

Error 404 Heart not found

Avatar
Konto usunięte

6 października 2014, 09:20

po torcikach dostaje się sraki

Avatar
Konto usunięte

5 października 2014, 20:29

Dieeeetaaaa ;_;

Avatar HYPER_SMOKI

5 października 2014, 19:44

Od teraz co roku będę chciał taki tort urodzinowy :D

Avatar DrBokanaka

5 października 2014, 19:10

Jadłbym i mlaskałbym.

Avatar sonia123

5 października 2014, 18:50

*u* i love pizza

Avatar emotikon2001

5 października 2014, 18:08

chyba skuszę się na kawałeczek...lub 20...tysięcy...

Avatar DeadExtreme

5 października 2014, 18:18

@emotikon2001: ... chyba skusze się na kawałeczek... albo dwa...dzieścia .

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar podrozniczkaMadzia
Dodane przez: podrozniczkaMadzia

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zdeklasowani znowu

Ostry ten sędzia

Trzeba brać osobną torbę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka