Różnica między dzieciństwem, a dorosłością
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Były nóżki, nie ma nóżek
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Przerwa na herbatkę
Co to takiego?
Brawo za czujność!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 2 stycznia 2016, 21:22
Marzenie z dzieciństwa: Żeby zły chociaż raz wygrał!
Odpisz
20 czerwca 2017, 18:34
@rozwalgo: samuraj jack polecam
Odpisz
12 maja 2019, 19:52
@rozwalgo: thanos
Odpisz
14 lutego 2020, 14:42
@OsypankaBulDupiarz: otóż nie tym razem
Odpisz
6 lipca 2016, 23:58
Super.
Jestem dorosły od siódmego roku życia.
Odpisz
13 lutego 2016, 10:19
Ja tam zawsze wolałam Skazę :/
Odpisz
2 października 2014, 17:13
Ja zawsze wolałemtych złych
Odpisz
2 października 2014, 17:43
ja też wolałam złych
Odpisz
3 czerwca 2015, 18:39
@Dagix: Pjona ! jakich najbardziej ?
Odpisz
11 lutego 2015, 23:56
wolałam Skazę i hieny od zawsze .-.
Odpisz
30 grudnia 2014, 13:18
Coś podejrzany ten dymek na drugim
Odpisz
3 października 2014, 19:24
,,Starzenie jest obowiązkowe. Dorastanie - opcjonalne. "
Odpisz
2 października 2014, 12:48
Dorosłość to raczej nie jest uwielbianie jakichś postaci z bajek.
Odpisz
2 października 2014, 17:37
@els__: Dorosłość to najgorsze, co może się człowiekowi przytrafić. Ja tam nie będę dorastać. :/
Odpisz
2 października 2014, 18:38
@els__: Masz absolutną racje. Dorosłość to smutek, płacz i łzy.
Odpisz
2 października 2014, 18:39
@els__: tylko
Odpisz
2 października 2014, 21:38
Gorsze od dorosłości, jest bycie nastolatkiem. Przynajmniej ja mam takie zdanie.
Odpisz
2 października 2014, 22:49
@kacperek2417: Bycie nastolatkiem to bycie dzieckiem. Może już się człowiek przestaje bawić zabawkami, ale kreskówki dalej się ogląda.
Odpisz
2 października 2014, 14:26
Nie?
Odpisz
2 października 2014, 15:07
@Aracz: Dorośnij.
Odpisz
2 października 2014, 17:36
@TimeOfMy: chodzi mi o to, że jako "dorośnięty" człowiek nie uwielbiam pokazanej tutaj postaci, a jak byłem jeszcze mniejszy to nie uwielbiałem tych u górze :F
Poza tym, postacie z bajek raczej nie będą dobrym wskaźnikiem dorosłości xD
Odpisz
2 października 2014, 19:00
@Aracz: Tylko jeśli jest się nudnym dorosły. .-.
Odpisz
2 października 2014, 19:09
@TimeOfMy: ja bym ujął, że dziecinnym :D
Odpisz
2 października 2014, 20:19
@Aracz: A idź pan w ch*j .-.
Odpisz
2 października 2014, 15:32
Heh ja w filmach animowanych zawsze lubiłem "tych złych" :D
Odpisz
2 października 2014, 14:56
ja tam zawsze wolałem skazę
Odpisz
2 października 2014, 13:50
Mam tak samo z Optimus prime i z Megatronem .-.
Odpisz
2 października 2014, 12:31
Uwielbianie jego to bycie po*ebanym psycholem, a nie dorosłość.
Odpisz
2 października 2014, 13:01
@Ant_1984: Dorośnij dzieciaku :P
Odpisz
Edytowano - 2 października 2014, 13:41
@PanUranu: Jak dla mnie Mufasa i Rafiki są bardziej godni uwielbienia dorosłych. Skaza to opętany żądzą władzy komuch.
Ale cóż, ktoś na to PO musiał zagłosować, więc może faktycznie większość dorosłych uwielbia takich gości...
Odpisz
3 czerwca 2015, 18:40
@Ant_1984: Jestem pojebem
Odpisz