Ta woda kiedyś, gdzieś była
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
To musiało być męczące
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Co to takiego?
Hobby dla faceta
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 października 2014, 21:20
Da się zniszczyć wodę, wystarczy hydroliza..
Odpisz
29 lipca 2021, 21:50
@Morcin95: że co?
Odpisz
30 lipca 2021, 09:00
@Kebasa_z_mema: reakcja chemiczna, która rozbija wodę na wodór i grupę wodorotlenową, dzięki czemy już nie ma "wody"
AB + H2O ⇌ BH + AOH
Odpisz
31 lipca 2021, 16:30
@Morcin95: *visible confusion*
Odpisz
2 czerwca 2019, 13:06
O, gość od "Mój pies: paradoks"!
Odpisz
22 maja 2017, 18:59
@KontoUsunięte: Idąc tym tokiem myślenia wszystko zrobił Bóg ;)
Odpisz
3 października 2014, 16:14
(zazkoczenie) ale mogły w tą wodę dinozaury naszczać
Odpisz
Edytowano - 3 października 2014, 16:13
Przecież wodę zrobił Bóg!
Odpisz
2 października 2014, 16:54
A co z wodą pochodzącą z kosmosu? Szczochy kosmicznych dinozaurów?
Odpisz
2 października 2014, 20:45
@Sauron: No woda pochodzi z kosmosu. Pływały w niej pierwsze bakterie, piły ją dinozaury, padała na głowy neandertalczyków i teraz my ją pijemy.
Odpisz
2 października 2014, 15:07
Niekoniecznie, nigdzie nie jest napisane, że dinozaury wypiły całą pierwotną wodę, więc jej część to nie-siki dinozaurów. Chociaż i tak ta woda była wypita przez kogoś innego, więc na jedno wychodzi.
Odpisz
2 października 2014, 15:21
@PolandWolf: O tym samym pomyślałem. Przecież równie dobrze woda gdzieś tam mogła siedzieć w ziemi i dopiero teraz ją wypompowano. Albo mogło przybyć troszkę na meteorycie którego nikt nie zauważył.
Odpisz
2 października 2014, 16:38
@VanQuisch: Rzecz w tym, że dinozaury miały wiele milionów lat na wypicie tej wody. To dość czasu, żeby każda cząsteczka H2O została wypita i wydalona wielokrotnie. A nawet, jeśli nie każda, to zdecydowana większość.
Odpisz
2 października 2014, 16:47
@VanQuisch: woda która jest w kranie może być łzami brazylijczyków po obu mistrzostwach świata
Odpisz
Edytowano - 2 października 2014, 16:41
przecież wodę da się "wyprodukować" poprzez reakcję wymiany i syntezy -.-
Odpisz
2 października 2014, 15:02
Sikwondo ;_;
Odpisz
2 października 2014, 15:16
z tf2 ;-;
Odpisz
2 października 2014, 15:18
@mati59: Dat Tyranozaur is a sniper '_'
Odpisz
2 października 2014, 15:12
Woda może być stworzona, i to na wiele sposobów.
Zniszczona pewnie też.
Odpisz
2 października 2014, 15:43
@shark2199: Da np H2O przechodzi w 2H i O i tak samo może sie łaczyc w strato swerze
Odpisz
2 października 2014, 17:15
@mozaj: Albo prościej, podczas reakcji zobojętniania?
Odpisz
2 października 2014, 17:20
@shark2199: to jest dysocjacja ale ok...
Odpisz
2 października 2014, 20:14
@shark2199: W przyrodzie nic nie ginie. Nigdy.
Odpisz
2 października 2014, 22:53
@chupacabra001: chyba, że mówimy o przyrodzie na Ziemi. Wówczas okazałoby się, że astronauci zajumali całkiem sporo tlenu i wody z naszej planety.
Odpisz