Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Pozdrawiam świetliki
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Niegrzeczny Oskarek
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 czerwca 2020, 17:31
W tym roku to jestem pewny że nikt się nie skapnie.
Odpisz
2 października 2014, 16:24
Dobrze pacyfistycznym ścierwom! :)
Odpisz
2 października 2014, 17:46
Jestem ścierwem, o jak miło :)
Odpisz
2 października 2014, 20:00
@siemek22: Żadna nowość. :-]
Odpisz
3 października 2014, 13:51
@chupacabra001: Mam powiedzieć ,,ał'' i się skulić? :)
Odpisz
3 października 2014, 17:06
@siemek22: Tak.
Odpisz
12 lutego 2018, 17:32
@siemek22: już
Odpisz
28 marca 2020, 19:19
@siemek22: spoko ziom jestem z tobą
Odpisz
29 marca 2020, 00:08
@Sebzer: spoko
Odpisz
28 marca 2020, 19:19
już tak było
Odpisz
2 października 2014, 17:44
To by tylko świadczyło o prostactwie ;P
Odpisz
2 października 2014, 16:25
i nie wiedzą co zrobić
Odpisz