Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar mateoxd13

13 lutego 2015, 18:06

Gimby nie znajo

Avatar KapitanKokosel

21 lutego 2016, 13:33

@mateoxd13: ty z bit boxa

Avatar wiktor34

22 maja 2016, 21:03

@mateoxd13: mit nie potwierdzony , kiedyś lubiałem grać w space impact

Avatar Wojolek10

10 listopada 2023, 08:00

@mateoxd13: co to jest za gra?

Avatar Wojolek10

10 listopada 2023, 07:59

Co to?

Avatar hejtojaoliwia

27 lutego 2016, 20:28

O ja miałam taką małą konsole z tym.

Avatar ognistyptak555

4 października 2014, 17:10

ach... na telefonie babci to grałem xD

Avatar tomala34

29 grudnia 2014, 17:27

@ognistyptak555: Babcia takiego. fona kupiła? babcia twoja jest dobra ale czy to Noka 3310

Avatar ognistyptak555

29 grudnia 2014, 17:35

@tomala34: taaa...

Avatar tomala34

Edytowano - 30 grudnia 2014, 18:40

@ognistyptak555: tak? O żesz ty a jak nie to :| posiedze sobie do ranka

Avatar cvbgvh

6 października 2014, 23:08

liceum a pamiętam , na starej nokii się grało :D

Avatar zielonejablko

5 października 2014, 21:19

Nie

Avatar ZEUS_

4 października 2014, 23:36

Kojaże tą gre. Pamięta ktoś nazwe?

Avatar bezlada

5 października 2014, 11:45

@ZEUS_: space invader

Avatar kamykPL

5 października 2014, 08:48

plemniki jakieś

Avatar Atom123

5 października 2014, 01:13

jestem w gimnazjum , znam ją doskonale

Avatar kamykPL

5 października 2014, 08:47

@Atom123: ja tak samo ;)

Avatar zatoka

5 października 2014, 00:02

jestem w liceum, nie znam tej gry :l

Avatar tusiawikusia4

4 października 2014, 21:52

ja

Avatar kosodrzewina111

4 października 2014, 19:25

yup

Avatar miki121212

4 października 2014, 18:31

tak pamiętam grało się

Avatar sksis

4 października 2014, 18:22

mialem to gównoi na nokji xD

Avatar Darwineek

4 października 2014, 17:58

nigdy tego wielkiego nie mogłem rozwalić ;c
ale na takiej nokii z antenką to się grało xd

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Drewniany kominek

Dobrze czasem się oderwać

Dwa oblicza

Najbardziej realistyczny spośród modów

Hobby dla faceta

Deal życia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka