Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

3 października 2014, 20:02

It's a Skyrim !

Avatar Dovahkiin

6 października 2014, 14:53

Kogo przypominają?

Avatar
Konto usunięte

6 października 2014, 15:22

@Dovahkiin: Bandytów ze Skyrim

Avatar Dovahkiin

6 października 2014, 15:35

Tak nie do końca

Avatar
Konto usunięte

6 października 2014, 17:29

@Dovahkiin: to przecież zbroje ze Skyrim ! I ty śmiesz się nazywać Dovahkiinem ? FUS RO DAH !

Avatar Dovahkiin

Edytowano - 6 października 2014, 17:59

Taaa... ty. Po pierwsze zobacz sobie w grze lub nawet w necie to nie bandyci tylko renegaci ( jest różnica ), a po drugie nie mieli czaszek na zbrojach i mieli inne hełmy, a i zbroje się trochę różniły.

Avatar Dovahkiin

6 października 2014, 18:01

Tu masz przykład ( najczęstszy i typowy )

Avatar
Konto usunięte

6 października 2014, 21:28

@Dovahkiin: Renegaci ?! Renegaci nie mają metalowych części na pancerzach !

Avatar Dovahkiin

7 października 2014, 06:32

A bandyci mają normalne zbroje

Avatar
Konto usunięte

7 października 2014, 16:13

@Dovahkiin: Jakie normalne ? no właśnie żelazne czyli takie jak na obrazku tyle że bardziej przyrdzewiałe

Avatar Dovahkiin

7 października 2014, 18:27

Bandyci noszą zbroje stalowe lub żelazne takie jak Dovahkiin, chyba że mówisz o tych słabych, bo ja mówię o bandytach takich co cię napadną

Avatar
Konto usunięte

7 października 2014, 20:17

@Dovahkiin: Stalowe noszą herszci w Skyrim ( na Soldsheim noszą nordyckie ) a Dovahkiin nosi ćwiekowaną która jest słabsza niż żelazna. Nie pouczaj mnie, ja mam przegrane w Skyrim ponad 300 godzin więc wiem dość dużo, a na pewno więcej niż inni ,,znawcy" Skyrima.

Avatar Dovahkiin

7 października 2014, 22:13

Tylko 300?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 8 października 2014, 15:38

@Dovahkiin: a ty ile masz "mistrzu" ? Na pewno mniej bo nawet głupie zbroje mylisz.

Avatar Dovahkiin

8 października 2014, 18:42

Ja ponad 500

Avatar Dovahkiin

8 października 2014, 18:44

Mam nawet 2 konta.

Avatar
Konto usunięte

8 października 2014, 20:44

@Dovahkiin: Ale szpan. Ja skyrima dwoma postaciami przeszedłem, a trzema gram dalej. A te 500 godzin to chyba spędziłeś na kołowaniu po Białej Grani

Avatar HADES700

6 października 2014, 17:27

TO SĄ WIKINGOWIE!!

Avatar temari_no_sabaku

6 października 2014, 20:10

@HADES700: Wkingowie nie mieli rogów na hełmach

Avatar HADES700

7 października 2014, 08:56

@temari_no_sabaku: niektórzy mieli

Avatar
Konto usunięte

7 października 2014, 16:12

@HADES700: żadni nie mieli !

Avatar siemek22

6 października 2014, 14:05

Yog :D (gracze H3 zrozumieją)

Avatar MarianXD

5 października 2014, 18:10

"albo oni albo my"jesteśmy poje**ni

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Były nóżki, nie ma nóżek

Nie idź!

Ikony

Nieuczciwa ocena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka