Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Pilne
Nieuczciwa ocena
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 października 2014, 15:52
Tylko człowiek składa się z 50-90% z wody ale ok.
Odpisz
5 października 2014, 19:55
@CEzikMaj: * 50 - 70%. :)
Odpisz
8 października 2014, 19:24
@CEzikMaj: a co z meduzami ?
Odpisz
11 października 2014, 21:24
@kubagobg: Meduza to nie człowiek.
Odpisz
12 października 2014, 18:28
@Maks2603: ale nie TYLKO człowiek składa się z tylu procent wody
Odpisz
5 października 2014, 08:28
Nie bo Cie "wyjscam".
Odpisz
5 października 2014, 09:01
@karol99_99: ale słuchaj woda jest trująca
Odpisz
5 października 2014, 11:45
@obelus284: tak tak, każdy kto ją pił umarł, stare jak świat. Ale w takim razie większość ludności z Afryki byłaby nieśmiertelna.
Odpisz
5 października 2014, 13:00
@Agent00Kurczak: jeb (z czoła krew leci) człowieku pewna baba z ameryki sie opiła 4 litrami wody w konkursie i umarła zaraz po zwycięrzeniu konkursu bo woda jej przepływ krwi zatamowała
Odpisz
Edytowano - 5 października 2014, 17:37
@obelus284: Jeśli babka wypiła 4 litry wody na raz to nie zatamowało jej krwi tylko elektrony, (czy jakoś tak) które są (i w naszym ciele) w wodzie jej się "rozpłynęły" i umarła (lub coś takiego).
Odpisz
5 października 2014, 13:49
Tak.
Odpisz
5 października 2014, 06:33
Więc koniec z wodą, idę po piwo.
Odpisz
5 października 2014, 08:35
@chupacabra001: Dobrze, że nie po wódkę (no chyba, że to piwo jest na popitkę).
Odpisz
5 października 2014, 11:44
@chupacabra001: Zaskoczyć cię? W piwie też jest woda.
Odpisz
Edytowano - 5 października 2014, 07:46
A dziecią w Afryce to nie grozi ★:-D★
Odpisz
5 października 2014, 08:25
@Macio720: Słownik ortograficzny Tobie również nie grozi...
Odpisz
5 października 2014, 09:15
@chupacabra001: zpecialnie tak napisauem
Odpisz
5 października 2014, 09:23
@Macio720: To nie jest żadne usprawiedliwienie. Rzekłbym, że celowe łamanie netykiety jest jeszcze gorsze.
Odpisz
5 października 2014, 10:17
@Macio720: Weź wyjdź z tą Twoją ortografią...
Odpisz
5 października 2014, 10:41
@sonia123: I patrząc na liczbę minusów, ludzie coraz częściej bronią pajaców. Pomyśleć, że jeszcze 4 lata temu byłby zmieszany z błotem...
Odpisz
5 października 2014, 11:48
@chupacabra001: Chupa, co Cię obchodzą te minusy? Ktoś poprze, okej, nie poprze, też okej. Tylko nowym dzieciakom zależy na strzałkach.
Odpisz
5 października 2014, 12:09
@Agent00Kurczak: Chodzi o sam fakt, że takie rzeczy w ogóle są tolerowane.
Odpisz
5 października 2014, 12:12
@chupacabra001: "Co zrobisz? Nic nie zrobisz." "Pozostaje czekać na odmianę sytuacji."
Odpisz
5 października 2014, 12:13
@Agent00Kurczak: Ma cierpliwość ma niestety pewne granice.
Odpisz
5 października 2014, 12:19
@chupacabra001: wiele razy przyrównywano istotę cierpliwości do kraju, jak kraj ma granice. Siłą kraju jest siła zbrojna, siłą cierpliwości jest wytrzymałość. I wiesz co? Najlepiej nie dać sobie wjechać na te granice jakimś skv*vvysynom.
Odpisz
5 października 2014, 12:24
@Agent00Kurczak: Łatwo Ci mówić.
Odpisz
5 października 2014, 16:58
@chupacabra001: przestańcie się kłócić pod moim komentarzem!
Odpisz
5 października 2014, 09:22
Ojjj, po imprezie to nie przeszkadza... I głowa boli -.-
Odpisz
5 października 2014, 07:30
W tobie... w tobie... w tobie...
Odpisz