Stawiajcie takie biletomaty!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Mało znany szczegół
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nieuczciwa ocena
Pilne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 lipca 2015, 12:00
u nas to postawcie!
Odpisz
6 października 2014, 23:14
Powinni postawić takie u nas
Odpisz
6 października 2014, 23:03
Problem otyłości rozwiązany.
Odpisz
3 października 2014, 16:34
30? przysiady to jeszcze łatwe
Odpisz
6 października 2014, 22:42
@bylejakbylegdzie: Gożej jak jesteś wysoki a automat akceptuje tylko do danej wysokości...
Odpisz
6 października 2014, 22:17
CHCĘ.
Odpisz
6 października 2014, 21:02
Nie żebym był upierdliwy, ale wiem, że to już było.
Odpisz
3 października 2014, 14:07
to ile trzeba zapłacić ? ;-;
Odpisz
4 października 2014, 19:35
@ognistyptak555: W Rosji to ty płacisz bankomatowi
Odpisz
4 października 2014, 20:00
...albo odajesz flaskę
Odpisz