Patryk, najstarszy wombat świata
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Hobby dla faceta
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To się nie może nie udać
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 października 2014, 18:04
Czekam na Kuboxa...
Odpisz
3 października 2014, 22:35
nie doczekasz sie
Odpisz
22 maja 2016, 23:52
@Kubox123456: Siusiak mnie swędzi
Odpisz
10 czerwca 2015, 21:23
test obrazka
Odpisz
3 października 2014, 18:27
Mortal Wombat.
Odpisz
4 października 2014, 20:14
@Agent00Kurczak: Immortal*
Odpisz
4 października 2014, 20:17
Mortal*
Odpisz
3 października 2014, 21:50
Ale patryk był rozgwiazdą ._.
Odpisz
Edytowano - 3 października 2014, 19:26
z Pozdrowieniami dla Kuboxa :D
Odpisz
3 października 2014, 19:09
będzie dobry na pasztet:P
Odpisz
3 października 2014, 18:26
Glizdogonie?!
Odpisz
3 października 2014, 18:19
komentarz kuboxa za 3,2,1...
Odpisz
3 października 2014, 18:38
@Flawless: Wielkie mi halo że jakiś gość z Avatarem wombata przyjdzie i skomentuje. A jak skomentuje co to z tego ? Użytkownik jak każdy inny.
Odpisz
3 października 2014, 18:43
@Bartkowski: Stanie się cud i nasze dusze zostaną oczyszczone.
Odpisz
3 października 2014, 18:44
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Bardzo inteligentna odpowiedź. Najlepiej jak się nie ma argumentów to udawać że jest się mądrym i dodać argument " dla jaj ". Co nie ?
Odpisz
3 października 2014, 18:45
@Bartkowski: mhm mów dalej...
Odpisz
3 października 2014, 18:46
@Chrzaszcz_Trzcinowy: dokładnie :D
Odpisz
Edytowano - 3 października 2014, 18:46
@Flawless: .....
Odpisz
3 października 2014, 18:47
@Flawless: Piszę, nie mówię.
Odpisz
Edytowano - 3 października 2014, 18:47
@Bartkowski: Jesteś zbyt powazny na internety... ić stont!
Odpisz
3 października 2014, 18:47
@Bartkowski: A no tak...I się jeszcze powtarzasz...
Odpisz
3 października 2014, 18:48
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Nie wyjdę " stont " tylko dla tego że jacyś użytkownicy chcą abym tą stronę opuścił.
Odpisz
3 października 2014, 18:51
@Bartkowski: Jak już mówiłem.. zbyt poważny na inetnety...
Odpisz
3 października 2014, 19:00
@Bartkowski: Nie ma to jak kompletny brak wyczucia sarkazmu, miał doczepić wielką tablicę "SARKAZM" przy wypowiedzi?
Odpisz
3 października 2014, 19:01
@Bartkowski: hahahha 2 razy napisałeś i jeden koment na ... zamieniłeś? Aż tak mądry jesteś ?
Odpisz
3 października 2014, 20:25
@as13zx: no cóż...Nie kumatym nie wytłumaczysz :P
Odpisz
4 października 2014, 09:31
@as13zx: Tak wiem, że to był sarkazm. Tylko nie chciałem dopuścić do tego aby sarkazm " wygrał " z normalnym komentarzem. Nie ma to jak kompletny brak wyczucia moich komentarzy.
Odpisz
4 października 2014, 09:32
@Flawless: Nie każdy ma superszybki internet, za pierwszym razem mi się po prostu nie pokazało, więc napisałem 2 raz. Coś jeszcze ?
Odpisz
4 października 2014, 09:58
@Bartkowski: wiesz...nie musisz minusować...
Odpisz
4 października 2014, 10:44
@Flawless: Wiesz, to nie ja minusuję, ale jeśli bardzo chcesz to proszę bardzo.
Odpisz
4 października 2014, 12:18
@Bartkowski: ..............................................prosiłem ?
Odpisz