Cytat z komentarzy na jednym z portali komputerowych (nie chce mi się samemu pisać po raz kolejny poematu na temat głupoty tej rozpiski)
"niestety w twoje bajki wkradl sie błąd bo pomiedzy me a xp byl jeszcze win2k ktory byl rewelacyjny stabilny jak skala i malo wymagający...inna rzecz ze polecam poczytac internety z okolic premiery windowsa xp. na xp wieszano wszelkie mozliwe psy i slusznie , system w porownaniu do poprzednika byl dziurawy jak malo co a stabilnoscia przypominal domek z kart. dopiero sp2 poprawilo nieco tą tragiczną wręcz sytuacje... lata minely i nagle okazuje sie ze xp z 'najgorszego systemu ms' stał sie nagle 'mesjaszem'. zaś jedynym przewinieniem w8 jest ..brak paska start, ktory byle idiota moze doinstalowac w 30 sekund.
no ale coz... wiec jak mowisz? co drugi dobry? :D
akurat jedynym zlym windowsem domowym z lini opartej o NT był XP . nawet ta 'zla' vista w porownaniu do xp byla systemem stabilnym jak skala i malo wymagającym (nikt nie pamieta chyba ile podskoczyly realne wymagania sprzetowe wzgledem 2k a xp). inna rzecz ze vista z zainstalowanymi poprawkami w działaniu niewiele rożni się od w7 - ale w jej przypadku jakos tłumy dzieciarni powtarzajacej bzdury jej nie rozgrzeszyły"
@barto1997: powiem ci pewną prawdę kiedy tam był win xp to te dzieci uczyły się z niego korzystać potem wyszła wista gdzie było wszystko inaczej poukładane i dzieci zaczęły hejtować bo nic nie mogły znaleźć i na tych dzieciach pojawił się win 7
@kuba5611: jeszcze jedno tako windows 1 (1) windows 2 (2) windows 3 (3)
win 98 (4) win millenium (5) win xp (6) win vista (7) win 7 (8) win 8 (9)
i win 9 to byłby 10 windows przez co by to było dziwne że windows 9 jest tak naprawdę 10 windowsem a takto windows 10 to 10 windows w historii tego programu
Komentarze
Odśwież21 listopada 2018, 22:15
I dobrze, że nie da się na piracie grać.
Odpisz
Edytowano - 4 lipca 2016, 13:52
zapewne Windows 8.1 jest zastępcą windowsa 9
Odpisz
21 sierpnia 2016, 16:27
@maxiu1244: mam 8.1
Odpisz
1 marca 2016, 18:12
A wiecie że w Windowsie 10 nie można grać w ... pirackie gry !! ;(
Więc dlatego mam Windowsa XP
Odpisz
28 maja 2015, 16:22
Windows 7 to jedyny dobry następca Windows XP (szloch)
Odpisz
7 kwietnia 2015, 20:04
8 jest dobra 'vista i 7 tak sam samo a xp to porażka
Odpisz
1 czerwca 2015, 18:09
@kola3492: XP i 7 najlepsze, 8 może być, ista to porażka.
Odpisz
17 sierpnia 2015, 15:29
Mi się 8 podoba
Odpisz
6 października 2014, 16:28
Następny inteligenty...
Cytat z komentarzy na jednym z portali komputerowych (nie chce mi się samemu pisać po raz kolejny poematu na temat głupoty tej rozpiski)
"niestety w twoje bajki wkradl sie błąd bo pomiedzy me a xp byl jeszcze win2k ktory byl rewelacyjny stabilny jak skala i malo wymagający...inna rzecz ze polecam poczytac internety z okolic premiery windowsa xp. na xp wieszano wszelkie mozliwe psy i slusznie , system w porownaniu do poprzednika byl dziurawy jak malo co a stabilnoscia przypominal domek z kart. dopiero sp2 poprawilo nieco tą tragiczną wręcz sytuacje... lata minely i nagle okazuje sie ze xp z 'najgorszego systemu ms' stał sie nagle 'mesjaszem'. zaś jedynym przewinieniem w8 jest ..brak paska start, ktory byle idiota moze doinstalowac w 30 sekund.
no ale coz... wiec jak mowisz? co drugi dobry? :D
akurat jedynym zlym windowsem domowym z lini opartej o NT był XP . nawet ta 'zla' vista w porownaniu do xp byla systemem stabilnym jak skala i malo wymagającym (nikt nie pamieta chyba ile podskoczyly realne wymagania sprzetowe wzgledem 2k a xp). inna rzecz ze vista z zainstalowanymi poprawkami w działaniu niewiele rożni się od w7 - ale w jej przypadku jakos tłumy dzieciarni powtarzajacej bzdury jej nie rozgrzeszyły"
Odpisz
1 stycznia 2015, 12:08
@barto1997: powiem ci pewną prawdę kiedy tam był win xp to te dzieci uczyły się z niego korzystać potem wyszła wista gdzie było wszystko inaczej poukładane i dzieci zaczęły hejtować bo nic nie mogły znaleźć i na tych dzieciach pojawił się win 7
Odpisz
7 listopada 2014, 20:43
vista jest dobra,weźcie przestańcie.
Odpisz
5 października 2014, 17:52
co wy ku*wa macie do visty vista jest za**bista
Odpisz
6 października 2014, 16:29
@Shadow_blade: Dokładnie :)
Z SP2 jest to siódemka z trochę innym wyglądem,nie ma najmniejszych problemów ze stabilnością.
Odpisz
6 października 2014, 14:20
Win 8.1 jest dobry, sam go mam (czekam na hejterów)
P.S. Mam wyje**ne na hejterów!
Odpisz
27 grudnia 2014, 19:07
@kuba5611: czekaj ty czekaj toć tą liste zaczyna windows 98 98 98!!!! (98!!!) a marudzicie że nie ma windowsa 9
Odpisz
29 grudnia 2014, 13:29
@obelus284: I nie będzie win 9 bo będzie win 10 :D
Odpisz
30 grudnia 2014, 16:01
@kuba5611: jeszcze jedno tako windows 1 (1) windows 2 (2) windows 3 (3)
win 98 (4) win millenium (5) win xp (6) win vista (7) win 7 (8) win 8 (9)
i win 9 to byłby 10 windows przez co by to było dziwne że windows 9 jest tak naprawdę 10 windowsem a takto windows 10 to 10 windows w historii tego programu
Odpisz
1 stycznia 2015, 02:32
@obelus284: mózg rozje**ny :D
Odpisz
1 stycznia 2015, 12:02
@kuba5611: heh
Odpisz
1 stycznia 2015, 18:49
@obelus284: powiadomienie
Odpisz
3 stycznia 2015, 11:27
@kuba5611: za co?
Odpisz
8 stycznia 2015, 18:56
@obelus284: nie wiedziałem co mam odpisać :>
Odpisz
10 stycznia 2015, 15:18
@kuba5611: ah ok
Odpisz
10 stycznia 2015, 15:19
@obelus284: fajny avatar?
Odpisz
5 października 2014, 23:19
Ja od zawsze mam XP więc każdy nowszy win, np. 7 lub 8 jest czymś niewyobrażalnie fajnym.. ;-;
Odpisz
Edytowano - 5 października 2014, 17:20
Uważajcie, testowy win 10 to tak naprawdę złodziej danych. Tak pisze na chipie. (link na moim profilu)
Odpisz
5 października 2014, 14:57
Microsoft nie umie liczyć. Gdybym ja zarządzał Microsoftem to Minecraft należałby do Mojangu a w 8 nie byłoby przygód bez menu start.
Odpisz
5 października 2014, 17:18
@CEzikMaj: 9 też ,,jest".
Odpisz
24 sierpnia 2015, 11:45
@CEzikMaj: co wam chodzi że nie ma startu ja mam 8.1 i mi pasuje można ułożyć prace bez menu start
Odpisz
5 października 2014, 14:14
Vista jest dobra ;-;
Odpisz
5 października 2014, 14:15
Chyba z nieskończoną ilością poprawek, dodatków i modyfikacji. I nie jest.
Odpisz
5 października 2014, 14:25
@gelo1238: Nie taki diabeł straszny jak go malują.
Odpisz
5 października 2014, 14:49
@gelo1238: Sam miałem Vistę i nie była zła. Zacinała się tak samo jak moja 7.
Odpisz
5 października 2014, 14:03
Ściągnięte z innego obrazka.
Odpisz
5 października 2014, 14:45
który był lepiej wykonany.
Odpisz
5 października 2014, 14:32
Pytanko, skąd wiecie że Windows 9 nie jest dobra ?
Odpisz