Pamiętaj, aby często zapisywać
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zdeklasowani znowu
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Nigdy na to nie wpadną
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Brawo za czujność!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 stycznia 2018, 02:24
pisz w dokumencie Google a jak chcesz sprawdzić czy działa to ctrl C ctrl v do kompilatora
Odpisz
16 grudnia 2015, 11:57
1000 linijek i długi... Poczekaj na zlecenia...
Odpisz
3 października 2014, 16:56
ja też lubie powisieć jak mi komp nie działa :D
Odpisz
Edytowano - 3 października 2014, 16:46
A ja chciałem iść na informatykę;-;
Odpisz
3 października 2014, 15:03
Dlatego do programowania jest lepszy Linux
Odpisz
3 października 2014, 15:52
@mojlogin: no ale linux trudniejszy w obsłudze
chociaż jako student informatyki powinien mieć mieć to wcześniej na systemach operacyjnych
Odpisz
3 października 2014, 15:59
@bylejakbylegdzie: Większej głupoty nie słyszałem, widziałeś kiedykolwiek Linuksa ? Wystarczy zainstalować gotową dystrybucję i masz od razu środowisko graficzne, menadżer okien, programy. Wcale nie trzeba kompilować jądra itp.
Odpisz
3 października 2014, 16:08
@mojlogin: ale i tak przejście z 1 systemu na 2 jest trochę niewygodne bo każdy system się różni trzeba na nowo poznawać wszelkie funkcje
Odpisz
3 października 2014, 16:11
@bylejakbylegdzie: To akurat przyznam, przyciski po drugiej stronie, inne opcje, inne programy itp.
Odpisz