Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Dobrze czasem się oderwać
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
No to posłuchane
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 lipca 2019, 15:02
Tu 2019 każdy nagłówek jaki widzę mówi " WOJNA ŚWIATOWA JUŻ JUTRO"
" WOJNA ŚWIATOWA NIE UNIKNIONA "
Ludzi zluzujcie gumkę w majtkach
Odpisz
5 lutego 2023, 11:16
@KubiXator: 4 rok czekania aż to wszystko wreszcie pie*dolnie
Odpisz
12 grudnia 2021, 14:43
Rel. Zwłaszcza teraz.
Odpisz
25 grudnia 2017, 22:20
Ja bym tam został piratem i ch*j ;p
Odpisz
4 października 2014, 15:27
Urodziłeś się za późno by odkrywać nowe lądy, na co to komu? Ja w tamtych czasach zostałabym piratem!
Odpisz
4 października 2014, 15:40
Ciekawe który szanujący się pirat chciałby pływać na jednym statku z babą.
Odpisz
4 października 2014, 16:04
stworzyłabym kobiecą załogę :P
Odpisz
4 października 2014, 16:09
bitch please ja w dzisiejszych czasach jestem piratem :D
Odpisz
4 października 2014, 16:17
@bylejakbylegdzie: http://www.obrazki.jeja.pl/81142,ahoj.html :D
Odpisz
4 października 2014, 16:29
Największy pirat, posiadający 1,5 tysiąca okrętów i 17 tysięcy piratów pod jej komendą, był kobietą.
Odpisz
4 października 2014, 17:31
Ja bym pływał, przynajmniej bym się nie nudził. hehe.
Odpisz
4 października 2014, 23:39
ciśniesz do Somalii, tam są jeszcze piraci :D
Odpisz
5 października 2014, 09:56
@Aracz: Phy, żebym się wirusem Ebola zaraziła, nie dzięki :p
Odpisz
19 kwietnia 2015, 11:50
Wiem że to żart, no ale muszem ;c
W Somalii nie ma eboli.
Odpisz
13 kwietnia 2016, 16:59
@Myszkapl: Siema.
Odpisz
13 kwietnia 2016, 18:19
Siema? Dobrze, a jak Ty się masz?
Odpisz
13 kwietnia 2016, 18:35
@Myszkapl: swietnie :)
Odpisz
24 lipca 2017, 12:22
no elo
Odpisz
24 lipca 2017, 13:24
@kasjan132pl: Siems
Odpisz
24 lipca 2017, 14:52
@Myszkapl: siema
Odpisz
3 maja 2017, 11:50
A co jest w tym najgorsze?-temu życiu nie można przpierd#lić za to!
Odpisz
19 października 2016, 18:15
Po co lądy ja bym tam chciał być piratem lel
Odpisz
14 listopada 2016, 19:18
@Predator_PL: YOU ARE A PIRATE
Odpisz
4 października 2014, 15:11
Aha... Trzecia wojna jeszcze do nas nie dotarła... JESZCZE...
Odpisz
4 października 2014, 15:41
Polska jest taka zacofana, że dotrze dopiero po jej zakończeniu.
Odpisz
4 października 2014, 16:23
Masz rację :D Większość Polaków nie wie, że od 3 tygodni toczą wojnę XD
Odpisz
4 października 2014, 23:33
o wojnie gospodarczej w której my najbardziej tracimy wiemy przecież
Odpisz
5 października 2014, 00:44
@bylejakbylegdzie: Polska około 3 tygodni temu wypowiedziała wojnę państwu islamskiemu.. prowadzimy wojnę taką zwyczajną... z pistoletami i czołgami...
Odpisz
5 października 2014, 23:05
a o tym marnowaniu dobrych ludzi i amunicji na parę arabów to w sumie tak jest już od dawna
Odpisz
4 października 2014, 18:43
I know that feel, bro...
Odpisz
4 października 2014, 18:04
Ale pesymista...Możesz przecież zwiedzić to co jest już odkryte albo zwiedzać głębiny i na pewno wszystkiego na Ziemi nie odkryto
Odpisz
4 października 2014, 16:40
Masz jeszcze dna oceanów.
Odpisz
4 października 2014, 16:05
A gdzie poyeby, którzy nagrali się w Fallout'a lub STALKERA myślących że przetrwają apokalipsę?
Odpisz
4 października 2014, 16:09
@Maks2603: bo czytamy Wikipedię by nauczyć się rzeczy które pomogą nam przetrwać apokalipsę
Odpisz
4 października 2014, 15:56
:)
Odpisz
4 października 2014, 15:54
Z tym odkrywaniem to nie jest do końca prawda. Ciągle odkrywane są nowe gatunki roślin i zwierząt, a o dnach oceanów wiemy mniej niż o powierzchni księżyca.
Odpisz
4 października 2014, 15:51
No aż żeby wojna bez przesady
Odpisz
4 października 2014, 15:24
Żebyś tylko nie wykrakał...
Odpisz