Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
To będzie bolało
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
No to posłuchane
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 stycznia 2017, 08:26
W 2011 roku nie było papieru toaletowego? Niemożliwe, był, ale czyżby naprawdę nikt nie pomyślał o wykorzystaniu go w oczywisty sposób wytarcia się?
Odpisz
1 maja 2017, 00:23
@Anielka999: widocznie nie
Odpisz
31 grudnia 2011, 13:16
dziewczyny mają lepiej xD
Odpisz
2 kwietnia 2012, 19:13
@poduszka123: Właśnie dziewczyny mają gorzej po muszą siadać na tych wszystkich publicznych wc-tach a my możemy na stojąco ...i jest super!!.:)
Odpisz
3 kwietnia 2012, 07:31
@Ronaldo11: Po obrazku mogę sądzić że wasze gacie śmierdzą moczem XDDD
Odpisz
6 sierpnia 2012, 19:59
@poduszka123: taa a was na plaży można codziennie oglądać tyłek \
bo macie stringi
Odpisz
26 sierpnia 2012, 11:24
@jejajeja2: nie każda xd
Odpisz
26 sierpnia 2012, 12:24
@poduszka123: prawie wszyscy
Odpisz
18 stycznia 2012, 02:23
dlatego stercze nad kiblem 5 minut mam czas na przemyślenia...
Odpisz
6 stycznia 2012, 23:53
I dlatego zawsze porządnie wstrząsam :D
Odpisz
31 grudnia 2011, 12:08
święta racja
Odpisz
31 grudnia 2011, 15:40
@NIXDOR: nie grozi, bo co zostanie to wchłonie podpaska :D
Odpisz
31 grudnia 2011, 22:13
@Baca_online: zamknij się wieśniaku
Odpisz
1 stycznia 2012, 02:08
@NIXDOR: kulturka rozumiem do poprawy jako postanowienie na rok 2012?
Odpisz
1 stycznia 2012, 15:39
@Baca_online: Baca wreszcie komuś pocisnął :P
Odpisz
6 stycznia 2012, 16:22
@Baca_online: nie podpaska, ale wkładka ;p
Odpisz
2 stycznia 2012, 19:14
o taaaaak
Odpisz
2 stycznia 2012, 15:55
Michalinie też to nie groziło xD
Odpisz
1 stycznia 2012, 09:48
coś o tym wiem
Odpisz
31 grudnia 2011, 12:17
Dziewczynom to nie grozi ;>
Odpisz
1 stycznia 2012, 02:08
nie grozi, bo co zostanie to wchłonie podpaska :D
Odpisz
31 grudnia 2011, 17:00
Czasem nawet parę :C
Odpisz
31 grudnia 2011, 08:49
Taa.. coś o tym wiem...
Odpisz
31 grudnia 2011, 11:44
@MalyMIs: Nie tylko ty jeden ...
Odpisz