Prawdziwy kozak za kółkiem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
To będzie bolało
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To się nie może nie udać
To by wystarczyło
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 października 2014, 12:34
Przez to czarno-białe zdjęcie, myślałem, że on umarł.
Odpisz
5 października 2014, 17:31
Ja też,taki mini zawał...
Odpisz
7 października 2014, 19:28
@Menek: Mini zawał... genialny neologizm.
Odpisz
7 października 2014, 21:23
@ZawiszaMikolow: Może i neologizm,ale jakże trafny w moim przypadku.
Odpisz
8 października 2014, 14:55
Ja też.
Takie tam czarno białe zdjęcie żywego trupa który tak naprawde nie umarł ale czarno-białe zdjęcie wskazuje na to że on umarł gdyż przez tą kolorystykę się tak wydaję bo to nieligiczne i psychiczne a zarazem zawałiczne,ten komentarz nie ma sensu tylko tak go napisałem :3
Odpisz
7 października 2014, 19:21
i tak Clarkson najlepszy
Odpisz
7 października 2014, 19:06
Nie on... On jest idiotą
Odpisz
6 października 2014, 04:01
Ten facet działa na mnie magicznie :D Gdy tylko go widzę mam ten jego wściekły krzyk w głowie "Clarcson!!!"
Odpisz
5 października 2014, 12:09
A Clarcson i May nadal się śmieją że Hammond wypadł na prostej.
Odpisz
5 października 2014, 16:41
@PLacek11: chyba may i Hammond się śmieją że clarksona obróciło bmw na prostej. clarksona sam kiedyś mówił " mam szacunek do chomika ostatni raz kiedy próbował jechać szybko złe się to skończyło"
Odpisz
5 października 2014, 14:21
Przecież nie ma takiego samochodu który pojedzie 483 km/h
Odpisz
5 października 2014, 15:01
@KUBOSZ: Jechał samochodem do drag racingów czyli popularnych w Stanach wyścigów na 1\4 mili
Odpisz
5 października 2014, 15:39
@KUBOSZ: Pitolenie, najszybszy pojazd osiągnął 1500 km/h
Ale to bardziej była jeżdżąca rakieta niż samochód.
Odpisz
5 października 2014, 19:19
Dokładniej Bugatti EB 16.4 Veyron Super Sport osiąga 431 km/h jeden z szybszych, jak nie najszybszy znany mi samochód który jeździ po ulicach a nie po wyschniętym jeziorze, bo są też takie wyścigi na wyschniętym jeziorze najszybszym takim autem było Bloodhound SSC które osiągało do 1609 km/h :) Ale nie jestem pewny czy to maksymalne prędkości na ulicy i na jeziorze ponieważ nie znam się na tym za bardzo ;p
Odpisz
6 października 2014, 13:58
@jacek1s: Niestety, Bugatti utraciło rekord, bo założyli jakąś blokadę.
Aktualnie to chyba Hennessey Venom jest najszybszy.
Odpisz
6 października 2014, 14:43
A co z Devel Sixteen?On 560km/h najwięcej?
Odpisz
7 października 2014, 19:23
hannesey nie pobił rekordu bo jechał 427 lecz bugatti miało zdjete blokady więc teoretycznie już Noe było samochodem seryjnym ale i tak rekord należy do niego.
Odpisz
8 października 2014, 16:27
@TheWitekDC: Pragnę tylko przypomnieć o Koenigseggu One. Prędkość maksymalna to 440 km/h.
Odpisz
8 października 2014, 21:39
@lufca: Ale jeszcze nie próbował pobić rekordu.
Odpisz
8 października 2014, 22:26
@TheWitekDC: Ćśśśś...
Odpisz
5 października 2014, 12:12
No NIE on... Jak dla mnie to idiota
Odpisz
7 października 2014, 22:32
@majki909: Ja jak go widzę to w głowie słyszę krzyk Jeremiego. "Hammond you idiot!" Bezcenne
Odpisz