Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

5 października 2014, 12:34

Przez to czarno-białe zdjęcie, myślałem, że on umarł.

Avatar Menek

5 października 2014, 17:31

Ja też,taki mini zawał...

Avatar ZawiszaMikolow

7 października 2014, 19:28

@Menek: Mini zawał... genialny neologizm.

Avatar Menek

7 października 2014, 21:23

@ZawiszaMikolow: Może i neologizm,ale jakże trafny w moim przypadku.

Avatar Sniper02

8 października 2014, 14:55

Ja też.
Takie tam czarno białe zdjęcie żywego trupa który tak naprawde nie umarł ale czarno-białe zdjęcie wskazuje na to że on umarł gdyż przez tą kolorystykę się tak wydaję bo to nieligiczne i psychiczne a zarazem zawałiczne,ten komentarz nie ma sensu tylko tak go napisałem :3

Avatar qatlo

7 października 2014, 19:21

i tak Clarkson najlepszy

Avatar
Konto usunięte

7 października 2014, 19:06

Nie on... On jest idiotą

Avatar
Konto usunięte

6 października 2014, 04:01

Ten facet działa na mnie magicznie :D Gdy tylko go widzę mam ten jego wściekły krzyk w głowie "Clarcson!!!"

Avatar PLacek11

5 października 2014, 12:09

A Clarcson i May nadal się śmieją że Hammond wypadł na prostej.

Avatar TheWitekDC

5 października 2014, 16:41

@PLacek11: chyba may i Hammond się śmieją że clarksona obróciło bmw na prostej. clarksona sam kiedyś mówił " mam szacunek do chomika ostatni raz kiedy próbował jechać szybko złe się to skończyło"

Avatar KUBOSZ

5 października 2014, 14:21

Przecież nie ma takiego samochodu który pojedzie 483 km/h

Avatar PLacek11

5 października 2014, 15:01

@KUBOSZ: Jechał samochodem do drag racingów czyli popularnych w Stanach wyścigów na 1\4 mili

Avatar
Konto usunięte

5 października 2014, 15:39

@KUBOSZ: Pitolenie, najszybszy pojazd osiągnął 1500 km/h
Ale to bardziej była jeżdżąca rakieta niż samochód.

Avatar jacek1s

5 października 2014, 19:19

Dokładniej Bugatti EB 16.4 Veyron Super Sport osiąga 431 km/h jeden z szybszych, jak nie najszybszy znany mi samochód który jeździ po ulicach a nie po wyschniętym jeziorze, bo są też takie wyścigi na wyschniętym jeziorze najszybszym takim autem było Bloodhound SSC które osiągało do 1609 km/h :) Ale nie jestem pewny czy to maksymalne prędkości na ulicy i na jeziorze ponieważ nie znam się na tym za bardzo ;p

Avatar
Konto usunięte

6 października 2014, 13:58

@jacek1s: Niestety, Bugatti utraciło rekord, bo założyli jakąś blokadę.
Aktualnie to chyba Hennessey Venom jest najszybszy.

Avatar jacek1s

6 października 2014, 14:43

A co z Devel Si­xte­en?On 560km/h najwięcej?

Avatar TheWitekDC

7 października 2014, 19:23

hannesey nie pobił rekordu bo jechał 427 lecz bugatti miało zdjete blokady więc teoretycznie już Noe było samochodem seryjnym ale i tak rekord należy do niego.

Avatar lufca

8 października 2014, 16:27

@TheWitekDC: Pragnę tylko przypomnieć o Koenigseggu One. Prędkość maksymalna to 440 km/h.

Avatar TheWitekDC

8 października 2014, 21:39

@lufca: Ale jeszcze nie próbował pobić rekordu.

Avatar lufca

8 października 2014, 22:26

@TheWitekDC: Ćśśśś...

Avatar majki909

5 października 2014, 12:12

No NIE on... Jak dla mnie to idiota

Avatar AdiXiks

7 października 2014, 22:32

@majki909: Ja jak go widzę to w głowie słyszę krzyk Jeremiego. "Hammond you idiot!" Bezcenne

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

To będzie bolało

Trochę to nie fair wobec pozostałych

To się nie może nie udać

To by wystarczyło

Można, tylko trzeba wstawać rano

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka