Gdy ktoś mówi, że Gwiezdne Wojny są słabe...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Zdeklasowani znowu
Niezniszczalne
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 października 2014, 20:05
z czego to
Odpisz
7 października 2014, 20:11
@NikiforAdamczyk: star wars the old republick trailer
chyba że się mylę
Odpisz
7 października 2014, 20:43
@mrklorens: dziękuję
Odpisz
22 sierpnia 2015, 21:23
@mrklorens: mehr oder weniger.
Odpisz
17 sierpnia 2015, 20:39
Ich mag Revan
Odpisz
17 sierpnia 2015, 20:43
@ghostarcher: Hier ist Revan und seine "Anhänger", als ob jemand wusste nicht.
Odpisz
10 lipca 2015, 22:03
Bo to jest totalnym gównem ;P Pudło na hejty: |________________|
Odpisz
27 lutego 2015, 17:19
aaaaaaa ja też chce takie miecze kto będzie strzelał z karabina ja odbije naboje xD
Odpisz
Edytowano - 7 października 2014, 20:19
@PSmith15: ahhh twój poziom IQ jest tak słaby że nie widzisz że jestem trollem
Odpisz
7 października 2014, 20:49
@minecraft32: *niski
Poza tym, nie można przez całe życie tłumaczyć debilizmu trollowaniem. Taka rada na przyszłość.
Odpisz
8 października 2014, 07:16
@minecraft32: Trollem nie jesteś. A jeżeli już to słaaabiutkim, bo prawdziwy troll się nie ujawnia (A nawet jeśli to po latach)
Odpisz
7 października 2014, 21:05
No to będzie wpie**ol...
Odpisz
6 października 2014, 14:25
Mam koleżankę, która mówi że Star Wars i LOTR to beznadziejne filmy a najlepszym jest Zmierch.
Odpisz
6 października 2014, 16:20
zacytuje kumpla: wstyd i hańba!
Odpisz
6 października 2014, 16:26
"ić waść, wstydu oszczędź"
Odpisz
7 października 2014, 20:12
zabij ją
Odpisz
7 października 2014, 20:14
@mrklorens: Chciałbym, ale konsekwencje... Chociaż, zajdę ją w ciemnej uliczce....
Odpisz
7 października 2014, 20:02
bo jest
Odpisz
7 października 2014, 20:14
@minecraft32: Znowu ty... Idź grać w srajkrafta a nie na Jeja siedzisz...
Odpisz
7 października 2014, 20:36
Czy masz coś do tej gry? Jest naprawdę w porządku i wbrew pozorom jest jedną z lepszych gier.
Odpisz
8 października 2014, 07:15
@PowerfulCat: Lubię czasem pograć w minecrafta. Ale tak mnie wk*rwili noobtuberzy typu Blow, Rezi, Pingwin, SKKF, dzieci robiące "letspleje", w dodatku Notch tak zepsuł tą grę że AKTUALNIE zasługuje tylko na miano srajkrafta. A co do starego dobrego minecrafta przed nie mam nic.
Odpisz
9 października 2014, 19:20
A teraz uwziąłeś się na youtuberach? Naprawdę nie masz nic innego do roboty...?
Odpisz
9 października 2014, 19:24
@PowerfulCat: Patrząc jak oni robiąc te odcinki po półangielsku, drąc ryja, gadając o rzeczach o których nie mają pojęcia, żebrając o łapki itp.
To jest zwyczajnie beznadziejne.... A to że czegoś nie lubię nie znaczy, że się uwziąłem -.-
Odpisz
9 października 2014, 19:40
Sam spróbuj dojść do połowy tego co osiągnęli.
Odpisz
Edytowano - 9 października 2014, 19:41
.
Odpisz
9 października 2014, 19:51
@PowerfulCat: Hahahahaha... Oni nie osiągneli 1/10 tego co osiągnął Wardęga, Abstrachuje...
Odpisz
9 października 2014, 20:03
Jeśli tak bardzo ich nie lubisz to powinieneś przynajmniej wiedzieć, że większość nie nagrywa TYLKO mc
Odpisz
9 października 2014, 20:24
@PowerfulCat: Ale ja wiem. Mówię że sprawili, iż minecraft wygląda na słaaabiutką grę.
Odpisz
9 października 2014, 20:35
Każdy ma inne zdanie na dany temat.
Odpisz