Mmmm, ale smaczne dziecko...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Fajnie że odpowiedzieli
Mało znany szczegół
Niegrzeczny Oskarek
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 stycznia 2016, 12:27
*wstawcie tu tego mema* NEIN NEIN NEIN NEIN......... NEIN
Odpisz
18 stycznia 2016, 18:23
@HeaVyBoY: hej to ty pamiętam z komentarza o mapie
Odpisz
18 stycznia 2016, 18:43
@kubek2007: ......... i co mnie to? spotykam wielu ludzi którym pisałem pod obrazkami...... a ty lepiej już takowych nie wrzucaj ;D
Odpisz
18 stycznia 2016, 18:53
@HeaVyBoY: no weź to mój pierwszy obrazek paint mi się zepsuł tak że pomniejsza obrazek
Odpisz
18 stycznia 2016, 18:56
@kubek2007: wow bardzo interesujące jak paint ci się psuje to zacznij korzystać z gimpa a poza tym nawet sam pomysł był do tyłka za przeproszeniem
Odpisz
18 stycznia 2016, 18:58
@HeaVyBoY: ok mogłeś już napisać dupy a 2 z gimpa nie umiem korzystać
Odpisz
18 stycznia 2016, 20:08
@kubek2007: 1.nie napisałeś 1 2. gimp to paint tylko z dodatkowymi opcjami
Odpisz
19 stycznia 2016, 14:36
@HeaVyBoY: miałem raz ale nie umiałem zmienić koloru
Odpisz
22 czerwca 2016, 16:52
@HeaVyBoY:
Odpisz
29 kwietnia 2016, 14:33
Odpisz
18 stycznia 2016, 18:22
tort dla kanibali
Odpisz
28 maja 2015, 18:07
Nope,nope,nope,nope,nope,nope.
Odpisz
17 kwietnia 2015, 11:29
nope nope nope nope nope nope !!!
Odpisz
23 stycznia 2015, 17:51
NOPE
Odpisz
9 października 2014, 10:50
Jadłbym
Odpisz
8 października 2014, 22:28
o malo sie nie zesrałem ze strachu mama darła sie jak ja przeklinałem
Odpisz
8 października 2014, 19:38
Moja reakcja:
"WAT?! O KUR... acha."
Odpisz
8 października 2014, 08:51
Kto by chciał mieć tort w kształcie dziecka chyba jakieś kanibale
Odpisz
8 października 2014, 14:56
@miki712: Mama Madzi
Odpisz
8 października 2014, 14:50
Jakby to była podobizna mojego syna i tort by był na jego urodziny złapałbym tego sku*wiela i powoli tną mu łeb :) (Wiem wiem lubię być psychopatą ;3)
Odpisz
8 października 2014, 14:34
A!
Odpisz
8 października 2014, 11:48
Chcę!
Odpisz
8 października 2014, 06:43
Zjadłbym.
Odpisz
8 października 2014, 11:38
@Hank1212: avatar wszystko mówi :/
Odpisz
8 października 2014, 14:40
A co ma Szczerbatek do jedzenia dzieci-tortów?
Odpisz
8 października 2014, 15:39
@Hank1212: popieram on taki nie jest woli ryby...
Odpisz
8 października 2014, 16:24
@Artorias: nieważne........ (・へ・)
Odpisz