Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar skate07071

2 marca 2015, 20:21

Już jest. Przeżył nie jeden ostry wpie**ol.

Avatar Sniper02

9 października 2014, 14:14

''ten gamoń'' przypomina mi małego typka z jakiejś kreskówki, był takim dzieciakiem, niezwykle niskim, miał kilka kropek na czole które zaczynały świecić przed walką z kimś, nosił pomarańczowe ''coś podobnego do kimono'' i umiał bardzo dobrze karate czy coś tam :P

Avatar mistrzu12pl

9 października 2014, 14:29

@Sniper02: awatar?

Avatar BOOMBOOX

9 października 2014, 14:46

@Sniper02: Omi?Pojedynek Mistrzów?

Avatar Kaczuucha

9 października 2014, 15:06

@Sniper02: omi z chaolin ?

Avatar Sniper02

9 października 2014, 15:24

@Kaczuucha: O tak! to on! :D

Avatar Sniper02

9 października 2014, 15:28

@Kaczuucha: O tak! ON! :D

Avatar
RhobarIII

9 października 2014, 15:46

@Sniper02: Gamoń nazywa się Kuririn/Krilin/Kulilin/Krilan.

Avatar Sniper02

9 października 2014, 15:58

No i ? :P

Avatar
RhobarIII

9 października 2014, 18:09

@Sniper02: No ale tak na przyszłóść.

Avatar Sniper02

10 października 2014, 19:28

Uratowałeś moje zycie ;-;

Avatar DrDarwin145

15 listopada 2014, 20:02

@Sniper02: Aang?

Avatar Sniper02

22 listopada 2014, 12:03

@DrDarwin145: aaaa ;-;!!

Avatar mmatik

9 października 2014, 16:31

nazywajcie go gamoniem... kiedy cała ekipa się zbierała on miał siedzieć i nic nie robić? pomimo że był najsłabszy, srał w gacie ze strachu, ZAWSZE stawiał czoło zagrożeniu...

Avatar
RhobarIII

9 października 2014, 18:10

@mmatik: Najsłabszy był Yamcha, a Krilin nie walczył zbytnio. Np. jak androidy zaatakowały.

Avatar mmatik

10 października 2014, 13:43

tak czy inaczej... bez niego seria DB nie byłaby taka sama, to był najlepszy przyjaciel Goku, wprowadzał wiele humoru... po Gohanie to moja ulubiona postać :D

Avatar
Konto usunięte

9 października 2014, 16:23

Choć Kulilin był gamoniem to i tak go lubiłem xD

Avatar
Konto usunięte

9 października 2014, 14:08

Hahah. :F

Avatar mogaj

9 października 2014, 13:41

Frieza i Vegeta chcieli być nieśmiertelni i zostało wtedy wyjaśnione że nie jest to możliwe ponieważ wódz nameczan nie potrafił tego zrobić a od niego zależała moc smoczych kul .

Avatar mistrzu12pl

9 października 2014, 14:30

@mogaj: możliwe to było tylko że takie rzeczy nie były dla nich uznawalne jak bys nie wiedział nieśmiertelność to dla smoka pestka trudniejsze już jest sprawienie że ktoś kto umarł a jest w naszym świecie to już trudne dla niego

Avatar
RhobarIII

9 października 2014, 15:45

@mogaj: Garlick Jr. stał się nieśmiertelnym bez problemu.

Avatar MrCienki

5 czerwca 2016, 08:42

No ale to jednak filler.

Avatar
RhobarIII

5 czerwca 2016, 15:22

@MrCienki: Ale nigdy nie powiedziano że nieśmiertelność w DB jest niemożliwa.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niezniszczalne

Nigdy na to nie wpadną

Rel

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zdeklasowani znowu

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka