Jakie piwo lubisz najbardziej?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Tęskniliście za upałami?
Niezły wyczyn
Tak się składa, że znam kogoś takiego
Dobra oferta
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 marca 2020, 21:07
Żadne
Odpisz
3 lipca 2016, 21:13
pasuję do owsianego stoud i american india pale ale
Odpisz
23 czerwca 2015, 20:08
pff! Pasuje ciemne ale, jednak dla mnie powinna być saka.
Odpisz
8 października 2014, 20:15
Warto zauważyć, że średni wiek userów tej strony to od 12 do 17 lat....
Odpisz
8 października 2014, 20:21
To nic nie zmienia. I w tym wieku większość pije piwo.
Odpisz
8 października 2014, 20:31
@krystian23: Lepiej będzie jak powiesz "część", wtedy minusy od zdegustowanych dzieciaków zmienią się w plusy od dorosłych ;)
Odpisz
8 października 2014, 20:31
@krystian23: Niestety...
Odpisz
8 października 2014, 20:32
@krystian23: Jak są z patologicznych rodzin to tak. Kto normalny pije alkohol w wieku np. 12 lat?
Odpisz
8 października 2014, 20:38
@miszcz: Hmm. 99% obecnej gimbazy? Nawet Chwytak sie na*ebał w 6 kl.
Odpisz
Edytowano - 8 października 2014, 20:47
99% obecnej gimbazy to nie 12-latkowie, pytanie było inne... Zresztą gimbaza to sama patologia, nic dziwnego że tak robią. Ale w szóstej klasie podstawówki? ;_;
Odpisz
8 października 2014, 20:49
@miszcz: Ehh, Ty jeszcze patologii nie widziałeś. Tak, podstawówki.
Odpisz
11 października 2014, 10:33
Jeżeli to nie jest patologia to co jest dla ciebie patologią?
Odpisz
11 października 2014, 12:17
Czekaj, jeżeli pijany 6-klasista to dla ciebie normalny widok to w fajnym miejscu mieszkasz.
Odpisz
10 kwietnia 2015, 18:57
U mnie nikt nigdy nie palił ani nie pił(1 gim oraz podstawówka), moja szkoła jest wyjątkowa?
Choć może to przez to że jestem ze wsi.
Odpisz
2 marca 2015, 20:27
Stout ewentualnie Owsiany Stout
Odpisz
11 października 2014, 14:20
@miszcz Wszędzie tak jest, tylko niewielu zwraca na to uwagę.
Odpisz
9 października 2014, 17:22
nie wiem nie piłem
Odpisz
9 października 2014, 15:54
Gratuluję kolejnego debilnego tłumaczenia.
Odpisz
8 października 2014, 22:49
Niestety nie miałem okazji spróbować każdego rodzaju piwa więc nie mogę wybrać swojego ulubionego.
Odpisz
8 października 2014, 22:19
ja nie piję
Odpisz
8 października 2014, 22:12
yyyy... Żubr... bo jest tani
Odpisz
8 października 2014, 21:57
Kto tez najpierw szukaj swojej cechy a potem dopiero patrzal na nazwe?
Odpisz
Edytowano - 8 października 2014, 21:55
Owsiany stout!!! :-D
Odpisz
8 października 2014, 21:35
Stout, bitter i pszeniczne :3
Odpisz
8 października 2014, 21:06
Nie pije ;d
Odpisz