Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar mistrzu12pl

Edytowano - 16 grudnia 2014, 15:07

znak dawida według Cejrowskiego przepiękny znak :)

Avatar
Konto usunięte

12 października 2014, 18:39

Popatrzcie: Ten obrazek przedstawia iż Żydzi mają tajny plan kontroli nad galaktyką poprzez recykling. Są na nim 2 loga recyklingu. Natomiast Anakin Skywalker zmienił się w Dartha Vadera czyli można powiedzieć że jest 2 osobami. Vader też chciał rządzić galaktyką. Oraz ma czarny strój. Żydzi też mają czarny strój. Na dodatek gdyby wziąć logo imperium i połączyć wierzchołki "promyków" w logu wyszła by Gwiazda Dawida! Czyli rozwiązane: SW stworzyli Żydzi i jak ktoś je ogląda to ma wczepiany mikroczip pod skórę a dzięki temu Żydzi mogą go kontrolować!!!
ROZWIĄZANE!
<Jakby co to naśmiewanie się z tych paranoików od teorii spiskowych>

Avatar bylejakbylegdzie

13 października 2014, 15:16

to nie koniec w gwieździe można zobaczyć 2 trójkąty nałożone na siebie a jeśli środek i te rogi policzyć jako osobne figury to wychodzi 6 trójkątów (nie licząc nakładających się) a 6:2=3 trójkąt ma 3 boki i 3 wierzchołki

żydzi są pod kontrolą albo są przykrywką illuminati

Avatar
Konto usunięte

13 października 2014, 17:12

@bylejakbylegdzie: A może to Żydzi stworzyli illuminati...

Avatar MruczekV

13 października 2014, 08:44

Gwiazda Dawida składa się z dwóch trójkątów, koincydencja? Nie wydaje mi się!

Avatar Illuminati

13 października 2014, 09:12

@MruczekV: a moze illuminati ?

Avatar Ares011

12 października 2014, 19:13

Izrael potajemnie rządzi światem

Avatar
Konto usunięte

12 października 2014, 18:08

Obrazek o żydach oceniony 3 razy.
Logo jeja ma trzy buźki.
Trójkąt też ma trzy boki.
Trójkąt jest symbolem masonów.
Przypadek?
Nie sądzę.

Avatar feministka

Edytowano - 12 października 2014, 18:40

Twój komentarz ma 3 łapki w dół. Przypadek, nie sądzę.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

Papierowa szkoła posting

Zdeklasowani znowu

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Lekko nie będzie

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka