Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Były nóżki, nie ma nóżek
Równi i równiejsi
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 lipca 2015, 19:54
Tak tutaj na pewno będzie bezpieczny.
Odpisz
10 października 2014, 12:03
Nie rozumiem humoru w tym obrazku...przecież w Biblii jest wyraźnie napisane,że Bóg czuwał nad Mojżeszem!
Odpisz
10 października 2014, 12:09
@buttie_cullen: No tak,ale i tak to nikogo nie obchodzi:)
Odpisz
10 października 2014, 13:23
@adrian221330: Mnie akurat obchodzi i nie musisz być taki bezczelny wobec osób wierzących
Odpisz
10 października 2014, 14:33
@PanKrystian: Bo co? Powiesz że jako członek większości w kraju jesteś uciskany i dyskryminowany?
Odpisz
Edytowano - 10 października 2014, 15:45
@Piotresiek: Hmm... tak właściwie to mniejszości mają większe prawa niż większość. Taka sprzeczność w demokracji.
Odpisz
10 października 2014, 16:12
@Myszkapl: Dlatego , że jest więcej mniejszości w naszym kraju , troche taka sprzeczność ( nie , żebym był rasistą ) ale stwierdzam fakt.
Odpisz
11 października 2014, 21:10
@Piotresiek: Nie, lubuję w szacunku, a jeżeli ty wolisz mówić, że masz to gdzieś to po prostu nie mów Takie moje zdanie :)
Odpisz
11 października 2014, 21:32
@PanKrystian: Nie możesz zabronić mi wymawania mojego zdania. Mam pełne prawo krytykowania i wyrażania opini o dowolnej ideologii. W tym Chrześcijńskiej.
Odpisz
11 października 2014, 21:38
@Piotresiek: Pamiętaj każdy jest wolny i godny kiedy nie wkracza na wolność i godność innego człowieka :)
Odpisz
10 października 2014, 16:51
Ta ryba najgorsza...
Odpisz
Edytowano - 10 października 2014, 16:30
Ale i tak zrobiła dobrze!
Odpisz
10 października 2014, 16:07
NOPE 😯
Odpisz
10 października 2014, 14:57
Książę Egiptu ~ Świetny film
Odpisz
Edytowano - 10 października 2014, 15:15
@Mika444: Mina Mojżesza ~ bezcenna.
Odpisz
10 października 2014, 15:15
@Mika444: Na podstawie Biblii. Świetna książka.
Odpisz
10 października 2014, 15:18
Bardzo lubię ten gatunek. Fantasy na zawsze ~
Odpisz
10 października 2014, 15:22
@Mika444: Czemu HBo nie wydało serialu na podstawie tej książki? W kółko tylko "Gra o tron".
SPOILER: Jezus umrze.
Odpisz
10 października 2014, 15:41
Spoiler: Wszyscy umrą.
Odpisz
10 października 2014, 12:39
a królewna się tam kąpała._.
Odpisz
10 października 2014, 14:25
@ognistyptak555: Była bardzo odważna.
Odpisz