Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mandarynkowy

18 marca 2016, 13:22

Tsa, tylko jak pająk to taki mały skur**** który jak ci spadnie na łóżko to już nie zejdzie, a zombie to taka istota że walniesz go patykiem i już nie żyje... Po raz drugi.

Avatar benben7

23 stycznia 2015, 19:00

a co ma tramwaj do wiatraka czy jakoś tak ????

Avatar polskistrzelec123_

Edytowano - 20 lutego 2015, 16:16

@benben7: jak człowiek sra w gacie na widok pająka
to jak niby ma przeżyć z żywymi trupami jedzącymi mózgi
PS. piernik do wiatraka

Avatar chupacabra001

9 października 2014, 21:06

Fobia. : |

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar chupacabra001

11 października 2014, 15:51

@DanateDMC: Jakoś masz czas za to osądzać każdego o wszystko i prowadzić ze mną tę dyskusję.

Avatar DanateDMC

11 października 2014, 18:14

@chupacabra001: Ludzie to jednak suki... raz człowiek nie zauważy sarkazmu i już jest debilem.

Avatar
Konto usunięte

10 października 2014, 08:18

-Wiem, że boję się pająków, ale nie boję się zombiaków (facepalm)

Avatar Maks2603

10 października 2014, 17:30

Ciekawe jakby było w praktyce ;).

Avatar
Konto usunięte

10 października 2014, 18:50

@Maks2603: Haha :D

Avatar darcus

9 października 2014, 21:10

Pająki są słodkie.

Avatar mozaj

9 października 2014, 21:57

@darcus: Tym bardziej w sosie słodko-kwaśnym ^^

Avatar MyExistence

Edytowano - 10 października 2014, 13:42

@mozaj: Nie zgodzę się. Nie przepadam za tym sosem.

Avatar mozaj

10 października 2014, 14:53

@MyExistence: Ale azjaci jedzą pająki i przepadają za tym sosem. Ptasznik z nim jest smakowity...

Avatar MyExistence

10 października 2014, 17:43

@mozaj: Nie jestem Azjatą.

Avatar
Konto usunięte

9 października 2014, 21:13

To co innego, zombiaki nie mają ośmiu oczu ;_;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (30)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (30)
Avatar jacek1s

10 października 2014, 15:59

@Agent00Kurczak: Nope, zombie było by tak wiele że umarłbyś z głodu, pragnienia lub wgle by cię otoczyły i nie miałbyś wyjścia.

Avatar Agent00Kurczak

10 października 2014, 17:25

@jacek1s: nope, ich egzystencja jest wystarczająco krótka, w dodatku muszą się przemieszczać w poszukiwaniu żarcia, nie będą stać w nieskończoność, a do dyspozycji nie mam tylko lodówki.

Avatar anamaria2002

10 października 2014, 16:59

Ja się nie boję. Pająki są słodkie.

Avatar
Konto usunięte

10 października 2014, 09:45

A tak poza tym to ludzie prędzej przeżyli by Apokalipsę zombie,niż Apokalipsę pająków,bo pająków jest więcej mogą przejść przez małe szpary,są i też te jadowite,które cię mogą jednym ukąszeniem zabić jak zombie.Na naszej planecie jest 7 miliardów ludzi,gdyby więc była zombie apokalipsa to trzeba by było zabić prawie pełną liczbę ludzkości tylko,że zmienionej w żywe trupy.Natomiast pająków na świecie jest pewnie więcej.A jeśli była by pająkokalipsa to nie sądzę,że duża ilość osób będzie miała pod ręką miotacz ognia.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 10 października 2014, 02:24

*obrazkowy komentarz nie działa >:(*

Avatar WarCraft

Edytowano - 9 października 2014, 21:38

Zombie apokalipsy nie będzie.
Szach mat ateiści i katolicy i achmedzi.

Avatar jacek1s

9 października 2014, 21:58

@WarCraft: Islamiści ssą pałe :v

Avatar Kubox123456

9 października 2014, 22:11

@WarCraft: Racja :P

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Ładne rzeczy

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Brawo za czujność!

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Z klasą się trzeba urodzić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka