Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Niegrzeczny Oskarek
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 kwietnia 2016, 19:47
Ale i tak cieszysz się, że jest chociaż śnieg.
Odpisz
Edytowano - 15 października 2014, 21:32
jak można ogarniać ale nie ogarniać
heheheheheheh
Odpisz
9 października 2014, 19:46
Ja tam się nie czuję jak debilnie ubrani żołnierze Napoleona.
Odpisz
9 października 2014, 22:09
@Piotresiek: Albo potem SS... Iść na Rosje zimą w munduże paradnym ! <klaszcze>
Odpisz
9 października 2014, 20:13
French Revolution!
Odpisz
9 października 2014, 18:57
Ach, i ten zamarzający katar <3.
Odpisz
9 października 2014, 18:20
Jak pod Waterloo
Odpisz
9 października 2014, 18:27
@Ares011: Tylko, że bitwa pod Waterloo rozegrała się w czerwcu...
Odpisz
9 października 2014, 19:09
@Ares011: chyba raczej marsz na Moskwę :|
Odpisz