Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przypałowo
Można, tylko trzeba wstawać rano
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Powodzenia
Dobrze czasem się oderwać
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 października 2014, 19:04
A żebyście wiedzieli jakie były za**biste Beybleydy 10 lat temu :D
Odpisz
28 grudnia 2014, 22:14
@HYPER_SMOKI: były fajne ale szybko się zatrzymywały i szybko się niszczyły;\
Odpisz
30 grudnia 2017, 09:27
@autsajder12: chyba że miałeś te stalowe (z edycji limitowanej)
Odpisz
26 stycznia 2017, 18:50
gramy tym z kolegami do dziś
*myśli
Czekaj, jakimi kolegami?
Odpisz
27 maja 2017, 00:33
@Wreqpl:
Odpisz
10 czerwca 2017, 09:34
@Wreqpl: ty wiesz jaki ten obrazek jest stary?
Odpisz
10 czerwca 2017, 14:45
@minszeff: nie
Odpisz
10 grudnia 2015, 16:54
Dalej je mam >:D
Odpisz
Edytowano - 12 października 2014, 17:51
3... 2...1.... letitrix
Odpisz
12 października 2014, 22:04
a to aby nie brzmiało let`s it rip?
Odpisz
13 października 2014, 13:47
@saper123: sam nie wiem juz nie pamienam to bylo z 3-4 lata temu
Odpisz
13 października 2014, 23:23
@saper123: to było let it rip. :)
Odpisz
14 października 2014, 12:04
@autsajder12: No. ,, sam nie wiem juz nie pamienam to bylo z 3-4 lata temu,, :P
Odpisz
14 października 2014, 21:06
@saper123: ta seria co jest na obrazku była w 2012.
Odpisz
14 października 2014, 21:50
@autsajder12: Cytowałem wytłumaczenie wilczka. :P
Odpisz
12 października 2014, 20:23
co to za gówno dla gimbów?
Odpisz
12 października 2014, 20:25
@lordzi: Beyblade matole :]
Odpisz
12 października 2014, 20:38
@autsajder12: A podjechać do Kozłowa? :]
Odpisz
12 października 2014, 21:08
@lordzi: widać sam gimb jesteś skoro tego nie znasz
Odpisz
13 października 2014, 09:07
@wojtek_9711: lub jestem za stary by to znać...
Odpisz
13 października 2014, 23:22
@lordzi: jakiego kozłowa?
Odpisz
13 października 2014, 23:16
mój pegaz!!
Odpisz
12 października 2014, 22:02
O tak! Obejżałem wszystkie odcinki, a z orginalnych beyów mam wulkan horuseusa, flame bexisa i gravity destroyera.
Odpisz
12 października 2014, 20:29
thunder libra i bb-10 <3
Odpisz
12 października 2014, 20:30
@autsajder12: kupił bym tą kolekcje :)
Odpisz
12 października 2014, 19:44
To było coś, leciało na Polsacie. Oglądnąłem wszystkie odcinki, lecz pewnego dnia, BeyBlade sie skończyło. Czekałem kolejny tydzień i nic, po prostu przestali to puszczać, nie mogłem się z tym pogodzić. Teraz mam internet ale nie chce do tego wracać.
Odpisz
12 października 2014, 18:39
To było ch**owe.
Odpisz
12 października 2014, 18:35
Baye były fajne ale ta bajka nie była z 2-3 lata temu?
Odpisz
12 października 2014, 18:27
Jezus, wspomnienia :D Ciągle mam około 20 w jakiejś szufladzie :/
Odpisz
12 października 2014, 16:30
czy to nie było z 2-3 lata temu? Pamiętam ze raz to kotś przyniusł w podstawowej 5 albo 6 klasa i w to grali.
Odpisz
12 października 2014, 16:17
Miałem Meteor El Drago Destroyer i Phantom Orion <3
Odpisz
Edytowano - 12 października 2014, 16:03
Bayblade, Beyblade, jakoś tak się to zwało.
Genialne, w późniejszym czasie jeszcze karty Yu Gi Oh.
Odpisz