Norwegia - nie dla słabych
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Jakby trochę nie fair
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Powodzenia
To się nie może nie udać
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 marca 2025, 20:44
Polska: parufki
Odpisz
18 maja 2020, 07:54
Ja w czechach widzialem rzędy parówek w słoikach, cały regał tylko paruwy w słoiku
Odpisz
12 października 2014, 20:31
to albo stary obrazek albo ktoś ostatnio nie był w Czechach, większość cen taka jak u nas, a za dolara można kupić 1 piwo lub dwa sikacze.
Odpisz
13 października 2014, 15:29
@lordzi: i tak więcej nie można było piwa kupić bo potem przez granice przejść się nie da
Odpisz
14 października 2014, 14:21
@bylejakbylegdzie: jaką granice?
Odpisz
21 marca 2015, 23:24
@bylejakbylegdzie: Ekhem, jest strefa Schengen...
Odpisz
12 października 2014, 13:52
Wybieram Francje! (Nie wiem jak Wy, ale ja wrecz kocham bagietki)
Odpisz
29 grudnia 2014, 12:44
@saskacz: ja też
Odpisz
12 października 2014, 12:38
Jadę do czech
Odpisz
12 października 2014, 13:04
@KUBOSZ: kurna ubiegłeś mnie
Odpisz
12 października 2014, 13:20
@KUBOSZ: Nie sprzedadzą ci :p
Odpisz
12 października 2014, 15:16
a skąd wiesz?Powiem że mam problem z rośnieńciem a dowód zabrał mi dresiarz :P
Odpisz
12 października 2014, 14:00
Jadę do Niemiec a potem do Belgi
Odpisz
12 października 2014, 12:08
W Norwegii w zakresie 1$ możesz kupić bardzo ładną plastikową reklamówkę.
Odpisz