Wytatuowałem sobie dzisiaj imię mojej dziewczyny
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Papierowa szkoła posting
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ikony
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Dwa oblicza
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 października 2014, 17:44
Phi, moja ręka tak wygląda po wytatuowaniu sobie imion wszystkich dziewczyn, które kiedykolwiek miałem i będę miał.
Odpisz
13 października 2014, 21:43
@darcus: w mc mówiłeś co innego kłamcóhó
Odpisz
13 października 2014, 22:57
@pieseu: Ale że co? Znamy się? ._.
Odpisz
14 października 2014, 14:06
@darcus: igroo11 ;-; po kłotni z szafirkię
Odpisz
14 października 2014, 15:27
@pieseu: Achą...
Odpisz
5 września 2018, 15:55
@darcus: HEJ darcus
Odpisz
5 września 2018, 16:20
@Slithey: Hejo <3
Odpisz
14 lutego 2018, 01:18
czyje?
Odpisz
10 października 2014, 17:40
Co to za tabletki przy papierosach? :3
Odpisz
10 października 2014, 17:54
@jacek1s: narkotyki :O
Odpisz
10 października 2014, 18:06
@jacek1s: Viagra
Odpisz
13 października 2014, 17:07
@jacek1s: Antykoncepcyjne.
Odpisz
13 października 2014, 17:26
@Kubox123456: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
13 października 2014, 17:34
@jacek1s: Tabletki gwałtu.
Odpisz
Edytowano - 13 października 2014, 20:19
@jacek1s: Wygląda jak Ibuprom sprint caps
Odpisz
13 października 2014, 18:57
Czekaj, czekaj... moja ma tak samo na imie.
Odpisz
13 października 2014, 18:56
welcome in my club bro
Odpisz
13 października 2014, 18:43
Niesamowite. Moja ma tak samo na imię.
Odpisz
13 października 2014, 17:56
Wytatuował imię swojej dziewczyny na swojej dziewczynie?
Odpisz
Edytowano - 10 października 2014, 19:14
Też znam to uczucie
Odpisz
13 października 2014, 17:41
@KUBOSZ: A znasz to uczucie kiedy masz dziewczynę? Bo ja znam oba i większej różnicy nie czuję :p
Odpisz
13 października 2014, 17:07
Ta, a ja mojego chłopaka.
Odpisz
13 października 2014, 17:33
@Myszkapl: Jesteście parą? Ty i ten z obrazka :o
Odpisz
13 października 2014, 17:18
mam taki sam
Odpisz
13 października 2014, 17:08
Jakoś nie widzę -_-
Odpisz
13 października 2014, 17:10
@Ninja0833: Marny troll 2/10.
Odpisz
16 października 2014, 16:12
@siemek22: :D
Odpisz
11 października 2014, 06:29
Odpisz
10 października 2014, 22:28
Piękne imię! *,*
Odpisz
10 października 2014, 19:15
;(
Odpisz