Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To będzie bolało
Trzeba brać osobną torbę
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 sierpnia 2023, 21:30
wola króla nie królowej wtedy w UK rządził Król
Odpisz
4 lipca 2016, 18:40
niepoprawna flaga Chin...
Odpisz
26 lipca 2016, 22:10
@pavlo2: Jak to nie poprawna,jak poprawna ?
Odpisz
27 lipca 2016, 08:32
Chiny w czasie 2 WŚ miały zupełnie inną flagę. A ot i ona:
Odpisz
29 czerwca 2020, 12:03
@pavlo2: Polsat? To ty?
Odpisz
5 września 2021, 18:48
@jejaplxiaomi: Nie to faszystowskie Chiny.
Odpisz
13 kwietnia 2019, 17:38
I tak zaczeło się masowe produkowanie Anime i Mangi...
Odpisz
23 stycznia 2015, 10:18
Czemu przeczytałem... Ameryka-kuń ;-;
Odpisz
2 listopada 2015, 16:32
@koleszak123: kuń
Odpisz
2 listopada 2015, 17:57
@KacperUE: Kuń?
Odpisz
2 listopada 2015, 18:42
@koleszak123: kuń kuń!
Odpisz
2 listopada 2015, 18:50
@KacperUE: Kuń!!!!!! Kuń!! Kuń, kuń... Kuń.
Odpisz
2 listopada 2015, 19:44
@koleszak123: kuń
Odpisz
1 grudnia 2015, 14:08
@koleszak123: kuń eźć pęć JJYTRD u tek duloj
Odpisz
13 października 2014, 21:28
5$ kijek? Zdzierstwo...
Odpisz
14 października 2014, 01:14
@AdiXiks: MURRICA
Odpisz
9 listopada 2015, 20:10
@zajks2: FUCK
Odpisz
1 grudnia 2015, 14:07
YEAH
Odpisz
7 grudnia 2014, 10:04
2 ostatnie XD
Odpisz
11 października 2014, 06:55
5 obrazek. ;_; patrzcie na trzeciego balla (hyba turcja)yyy....
Odpisz
11 października 2014, 08:07
@Dead_Bload321: Ruszofe dildo wpie**olu +5 do ataku
Odpisz
11 października 2014, 08:11
@Dead_Bload321: z tego co widzę to są włochy
Odpisz
13 października 2014, 20:07
@Dead_Bload321: Widzę że nowy w internetach.
Odpisz
13 października 2014, 20:20
@Dead_Bload321: To są Włochy. A flaga Turcji nie jest nawet do włoskiej podobna.
Odpisz
14 października 2014, 13:20
@krzyczek: siedze w internetach już 20 lat... To ile trzeba w nich być by stać się starym ?
Odpisz
Edytowano - 17 listopada 2014, 11:51
@Dead_Bload321: Ty, to III Rzesza, wiesz? Nie no, Włochy
Odpisz
14 października 2014, 01:16
Jak ta Ameryka doje***a? Tak Ciut za mocno
Odpisz
13 października 2014, 20:11
Motyw z kijami wzięty z Asterixa :)
Odpisz
13 października 2014, 22:48
@volf360: z ktorego numeru?
Odpisz
13 października 2014, 22:19
Ale Monako dostał.
Odpisz
14 października 2014, 20:56
To była Polska pało -.-"
Odpisz
14 października 2014, 21:47
nie. polska ma odwrotne kolory...
Odpisz
15 października 2014, 15:34
To monako ...
Odpisz
15 października 2014, 19:47
"Polandball" kolory są odwrócone :)
Odpisz
15 października 2014, 19:50
@Sayeos: masz rację, Sayeos
Odpisz
17 października 2014, 08:55
to był błąd a wy pseudo-polacy to podchwytujecie nawet ktoś poradnik zrobił o kolorach i my to chwyciliśmy mogę się nawet założyć że twórca polandbala sie śmieje się z tych co to akceptują.
THE END
Odpisz
17 października 2014, 13:39
@legend77: A skąd wiesz, że to był błąd? Bóg ci objawił?
Odpisz
17 października 2014, 18:11
ehh jestem ateistą i nie wierze ale z tego co wiem twórca w 1 komiksie narysował dobrze a w 2 już źle
Odpisz
13 października 2014, 22:14
Cóż za wspaniała i subtelna metafora. Zmiana Japonii dodaję humorystykę co sprawia że jest to obrazek jednocześnie bardzo poważny jak i zabawny. Po prostu genialne!
Odpisz
Edytowano - 13 października 2014, 20:02
Haha xD Padłę, leżę i nie wstaję.
Odpisz
13 października 2014, 20:43
Pszemek... jesteś pijany...
Odpisz
Edytowano - 13 października 2014, 20:45
@DeadExtreme: To coś ty mi wsypał do tego mleka?! >:C
Odpisz
13 października 2014, 20:49
mleko w proszku... BUHAHAHA!
Odpisz
13 października 2014, 20:50
@DeadExtreme: Co?! Tyle minut w kłamstwie...
Odpisz