Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kargon

17 sierpnia 2023, 21:30

wola króla nie królowej wtedy w UK rządził Król

Avatar pavlo2

4 lipca 2016, 18:40

niepoprawna flaga Chin...

Avatar
kroganin

26 lipca 2016, 22:10

@pavlo2: Jak to nie poprawna,jak poprawna ?

Avatar pavlo2

27 lipca 2016, 08:32

Chiny w czasie 2 WŚ miały zupełnie inną flagę. A ot i ona:

Avatar jejaplxiaomi

29 czerwca 2020, 12:03

@pavlo2: Polsat? To ty?

Avatar Lechistapl

5 września 2021, 18:48

@jejaplxiaomi: Nie to faszystowskie Chiny.

Avatar gzubix

13 kwietnia 2019, 17:38

I tak zaczeło się masowe produkowanie Anime i Mangi...

Avatar koleszak123

23 stycznia 2015, 10:18

Czemu przeczytałem... Ameryka-kuń ;-;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar KacperUE

2 listopada 2015, 19:44

@koleszak123: kuń

Avatar
Konto usunięte

1 grudnia 2015, 14:08

@koleszak123: kuń eźć pęć JJYTRD u tek duloj

Avatar AdiXiks

13 października 2014, 21:28

5$ kijek? Zdzierstwo...

Avatar zajks2

14 października 2014, 01:14

@AdiXiks: MURRICA

Avatar
Konto usunięte

9 listopada 2015, 20:10

@zajks2: FUCK

Avatar
Konto usunięte

1 grudnia 2015, 14:07

YEAH

Avatar
Konto usunięte

7 grudnia 2014, 10:04

2 ostatnie XD

Avatar Dead_Bload321

11 października 2014, 06:55

5 obrazek. ;_; patrzcie na trzeciego balla (hyba turcja)yyy....

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Dead_Bload321

14 października 2014, 13:20

@krzyczek: siedze w internetach już 20 lat... To ile trzeba w nich być by stać się starym ?

Avatar PanPomidor

Edytowano - 17 listopada 2014, 11:51

@Dead_Bload321: Ty, to III Rzesza, wiesz? Nie no, Włochy

Avatar zajks2

14 października 2014, 01:16

Jak ta Ameryka doje***a? Tak Ciut za mocno

Avatar volf360

13 października 2014, 20:11

Motyw z kijami wzięty z Asterixa :)

Avatar gulpin

13 października 2014, 22:48

@volf360: z ktorego numeru?

Avatar
Konto usunięte

13 października 2014, 22:19

Ale Monako dostał.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar
Konto usunięte

17 października 2014, 13:39

@legend77: A skąd wiesz, że to był błąd? Bóg ci objawił?

Avatar legend77

17 października 2014, 18:11

ehh jestem ateistą i nie wierze ale z tego co wiem twórca w 1 komiksie narysował dobrze a w 2 już źle

Avatar hvkjxbyh

13 października 2014, 22:14

Cóż za wspaniała i subtelna metafora. Zmiana Japonii dodaję humorystykę co sprawia że jest to obrazek jednocześnie bardzo poważny jak i zabawny. Po prostu genialne!

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 13 października 2014, 20:02

Haha xD Padłę, leżę i nie wstaję.

Avatar DeadExtreme

13 października 2014, 20:43

Pszemek... jesteś pijany...

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 13 października 2014, 20:45

@DeadExtreme: To coś ty mi wsypał do tego mleka?! >:C

Avatar DeadExtreme

13 października 2014, 20:49

mleko w proszku... BUHAHAHA!

Avatar
Konto usunięte

13 października 2014, 20:50

@DeadExtreme: Co?! Tyle minut w kłamstwie...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Angielskie śmieszki

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

To będzie bolało

Trzeba brać osobną torbę

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka