Wielka Brytania kiedyś była mocarstwem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Żartownisie
Niegrzeczny Oskarek
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Płać pan
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 kwietnia 2015, 21:29
o co chodzi z tymi tabletkami?
Odpisz
Edytowano - 11 października 2014, 22:17
A gdzie habsburgowie? To im przypada tytuł ,,Imperium, w którym słońce nei zachodzi''
I jeszcze jedno przed ostatni obrazek: Mongolowie mieli kilkakrotnie większe imperium niż rzymianie, tak samo było z kalifatem.. i rosją, lub jeszcze księstwem moskiewskim..
Odpisz
13 października 2014, 14:59
nie rozumiem za co zostałem zminusowany... Debilizm na jeja szerzy się w zastraszającym tempie....
Odpisz
13 października 2014, 15:30
niech zgadnę ci co zminusowali to "za długie nie czytam"
Odpisz
22 grudnia 2014, 17:18
Mongołowie nie było tak rozwiniętym państwem jak imperium rzymskie a powiększyć terytorium w Azji było o wiele łatwiej niż w europie. Tak samo z ruskimi
Odpisz
22 grudnia 2014, 18:49
@legionek: Jeżeli chodziłoby o siłę, to mogliby napisać ,,potężniejszego, wspanialszego'' Ale jak piszą ,,większego'' to naturalne jest że chodzi o zasięg terytorialny...
Odpisz
13 października 2014, 16:28
A Polska? :v Byliśmy potęgą! Prawie mln km2 powierzchni! Gdybyśmy tego nie spartaczyli, to teraz dalej byśmy mieli znaczącą pozycję :/
Odpisz
13 października 2014, 17:00
@buttie_cullen: może trzeba było mieć mniejsze, ale cholernie silne Państwo. Zresztą Polska nawet handlować nie umiała. Na szczęście czasy się zmieniły
Odpisz
13 października 2014, 18:21
@feministka: Handel to akurat mieliśmy dobry, przynajmniej w czasach Jagiellonów, Kraków i Gdańsk były na głównych szlakach handlowych Wencecja-Hanza, oraz zachodnia europa z "orientem :]
Odpisz
13 października 2014, 18:37
@PanKtos: Wtedy handel był dobry,ale mówiąc o czasach potęgi mam bardziej na myśli nieco późniejszy czas :P
Odpisz
13 października 2014, 18:05
Ci czarni to kule bilardowe xD
Odpisz
13 października 2014, 16:59
Ale to Szwajcaria jest lekarzem! ;-;
Odpisz
13 października 2014, 15:43
SPQR [*] Pamiętamy ...
Odpisz
Edytowano - 13 października 2014, 15:27
Anglia w polandballach bez monokla to nie Anglia
(nie piszcie że w przed ostatnim obrazku jest monokl, bo w i tak w innych nie ma)
Odpisz
13 października 2014, 16:26
@maslo_maslane: W przed ostatnim jest.
Odpisz
13 października 2014, 22:34
@maslo_maslane: W 3, 5, 6, 8 i 9 też jest.
Odpisz
13 października 2014, 14:27
A co to za kraj tam za Macedonią i Mongolią?
Odpisz
13 października 2014, 14:38
@koza28: Litwa
Odpisz
13 października 2014, 14:39
@Linkin_Park: uprzedziles mnie o kilka sekund
Odpisz
13 października 2014, 14:41
@santana2002: dosłownie kilka, włączam następny obrazek i wyskakuje mi powiadomienie :D
Odpisz
11 października 2014, 15:53
a gdzie Polska?
Odpisz
11 października 2014, 15:59
@Mateusz_gameplay: Polska nie była jakoś wybitnie ogromna , była duża ale nie ogromna .
Odpisz
13 października 2014, 14:39
@Mateusz_gameplay: jest potraktowana jako Litwa ( Unia Polsko-Litewska)
Odpisz
11 października 2014, 19:08
Znalazłem błąd "Serki krajów" 7 obrazek XD
Odpisz
11 października 2014, 22:30
@GreenmisT: Aetam sery sa zdrowe ;p
Odpisz
12 października 2014, 11:01
@Agaran: A jakie dobre :3
Odpisz