Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar julkar2003

15 kwietnia 2015, 21:29

o co chodzi z tymi tabletkami?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 11 października 2014, 22:17

A gdzie habsburgowie? To im przypada tytuł ,,Imperium, w którym słońce nei zachodzi''

I jeszcze jedno przed ostatni obrazek: Mongolowie mieli kilkakrotnie większe imperium niż rzymianie, tak samo było z kalifatem.. i rosją, lub jeszcze księstwem moskiewskim..

Avatar
Konto usunięte

13 października 2014, 14:59

nie rozumiem za co zostałem zminusowany... Debilizm na jeja szerzy się w zastraszającym tempie....

Avatar maslo_maslane

13 października 2014, 15:30

niech zgadnę ci co zminusowali to "za długie nie czytam"

Avatar legionek

22 grudnia 2014, 17:18

Mongołowie nie było tak rozwiniętym państwem jak imperium rzymskie a powiększyć terytorium w Azji było o wiele łatwiej niż w europie. Tak samo z ruskimi

Avatar
Konto usunięte

22 grudnia 2014, 18:49

@legionek: Jeżeli chodziłoby o siłę, to mogliby napisać ,,potężniejszego, wspanialszego'' Ale jak piszą ,,większego'' to naturalne jest że chodzi o zasięg terytorialny...

Avatar buttie_cullen

13 października 2014, 16:28

A Polska? :v Byliśmy potęgą! Prawie mln km2 powierzchni! Gdybyśmy tego nie spartaczyli, to teraz dalej byśmy mieli znaczącą pozycję :/

Avatar feministka

13 października 2014, 17:00

@buttie_cullen: może trzeba było mieć mniejsze, ale cholernie silne Państwo. Zresztą Polska nawet handlować nie umiała. Na szczęście czasy się zmieniły

Avatar PanKtos

13 października 2014, 18:21

@feministka: Handel to akurat mieliśmy dobry, przynajmniej w czasach Jagiellonów, Kraków i Gdańsk były na głównych szlakach handlowych Wencecja-Hanza, oraz zachodnia europa z "orientem :]

Avatar buttie_cullen

13 października 2014, 18:37

@PanKtos: Wtedy handel był dobry,ale mówiąc o czasach potęgi mam bardziej na myśli nieco późniejszy czas :P

Avatar DrDarwin145

13 października 2014, 18:05

Ci czarni to kule bilardowe xD

Avatar Hank1212

13 października 2014, 16:59

Ale to Szwajcaria jest lekarzem! ;-;

Avatar Mnich1

13 października 2014, 15:43

SPQR [*] Pamiętamy ...

Avatar maslo_maslane

Edytowano - 13 października 2014, 15:27

Anglia w polandballach bez monokla to nie Anglia
(nie piszcie że w przed ostatnim obrazku jest monokl, bo w i tak w innych nie ma)

Avatar TimeOfMy

13 października 2014, 16:26

@maslo_maslane: W przed ostatnim jest.

Avatar Domijeja

13 października 2014, 22:34

@maslo_maslane: W 3, 5, 6, 8 i 9 też jest.

Avatar koza28

13 października 2014, 14:27

A co to za kraj tam za Macedonią i Mongolią?

Avatar Linkin_Park

13 października 2014, 14:38

@koza28: Litwa

Avatar santana2002

13 października 2014, 14:39

@Linkin_Park: uprzedziles mnie o kilka sekund

Avatar Linkin_Park

13 października 2014, 14:41

@santana2002: dosłownie kilka, włączam następny obrazek i wyskakuje mi powiadomienie :D

Avatar Mateusz_gameplay

11 października 2014, 15:53

a gdzie Polska?

Avatar Bilolus1

11 października 2014, 15:59

@Mateusz_gameplay: Polska nie była jakoś wybitnie ogromna , była duża ale nie ogromna .

Avatar Linkin_Park

13 października 2014, 14:39

@Mateusz_gameplay: jest potraktowana jako Litwa ( Unia Polsko-Litewska)

Avatar GreenmisT

11 października 2014, 19:08

Znalazłem błąd "Serki krajów" 7 obrazek XD

Avatar Agaran

11 października 2014, 22:30

@GreenmisT: Aetam sery sa zdrowe ;p

Avatar GreenmisT

12 października 2014, 11:01

@Agaran: A jakie dobre :3

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nigdy na to nie wpadną

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Żartownisie

Niegrzeczny Oskarek

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Płać pan

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka