Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar blacha3434

27 września 2017, 16:24

ameryka vs japonia

Avatar Rafik005

6 sierpnia 2017, 21:13

Ameryka vs Rosja :D

Avatar Quint

15 października 2014, 14:18

Pamięta może ktoś jak nazywała się ta gra?(Nie chodzi mi o tą przeróbke pokazaną na obrazku)

Avatar
Konto usunięte

15 października 2014, 14:25

@Quint: Tekken

Avatar Quint

Edytowano - 15 października 2014, 14:28

NIee, to nie to. To było "coś tam Fighter" .

Avatar DrBokanaka

15 października 2014, 14:32

@Quint: Street Fighter

Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

15 października 2014, 15:14

@Quint: Underground Fighter?

Avatar
Konto usunięte

15 października 2014, 16:44

@Quint: Mi` się kojarzy z "X-men Next Dimenstion" .-.

Avatar
Konto usunięte

15 października 2014, 17:30

@Quint: Na jejach jest taka gra z piłkami co walczą, o nią chodzi? xD

Avatar
Michaelpl03

18 października 2014, 17:59

@Quint: Clayfighter!

Avatar AimPolak

15 października 2014, 22:23

U.S.A vs Russia ! :P

Avatar
Konto usunięte

16 października 2014, 07:30

@AimPolak: Już jest druga część. Walczy z Rosją

Avatar obelus284

16 października 2014, 18:48

USA (rewolwer) vs polska (space husarz)

Avatar
Konto usunięte

15 października 2014, 18:25

nie wildze polski

Avatar Mnich1

15 października 2014, 17:55

Pfff, SPQR musieli atakować z każdej strony, od wewnątrz, z zewnątrz i to ze zdecydowanie większą liczebnością. Szkoda że świat wtedy nie zjednoczył się pod jednym sztandarem.

Avatar piotrekgibon1

15 października 2014, 17:50

canada

Avatar
Konto usunięte

15 października 2014, 16:27

a gdzie polska husa... a nie, oni na koniach walczyli...

Avatar dan03

15 października 2014, 16:06

Szwecja

Avatar DrDarwin145

15 października 2014, 15:44

Czekam na następne części :)

Avatar
Konto usunięte

15 października 2014, 15:34

Komentarze gdzie pobrać na 3 2 1 ...

Avatar
Michaelpl03

15 października 2014, 15:29

Russia!

Avatar Macio720

15 października 2014, 15:08

Ameryka kontra Rosja

Avatar
Konto usunięte

15 października 2014, 13:37

szkoda że nie ma polandballa :D

Avatar Rander

15 października 2014, 14:28

Podobno w Clayball Fighter x2 będzie (nie chodzi mi o 2 część ale o 2 serie)

Avatar gabrysplodowski

Edytowano - 12 października 2014, 08:59

a po walce angielska herbatka

Avatar DeadExtreme

Edytowano - 15 października 2014, 13:59

@gabrysplodowski: Dobrze, że nie bostońska.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Totalnie

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Najbardziej realistyczny spośród modów

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka