Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Totalnie
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 września 2017, 16:24
ameryka vs japonia
Odpisz
6 sierpnia 2017, 21:13
Ameryka vs Rosja :D
Odpisz
15 października 2014, 14:18
Pamięta może ktoś jak nazywała się ta gra?(Nie chodzi mi o tą przeróbke pokazaną na obrazku)
Odpisz
15 października 2014, 14:25
@Quint: Tekken
Odpisz
Edytowano - 15 października 2014, 14:28
NIee, to nie to. To było "coś tam Fighter" .
Odpisz
15 października 2014, 14:32
@Quint: Street Fighter
Odpisz
15 października 2014, 15:14
@Quint: Underground Fighter?
Odpisz
15 października 2014, 16:44
@Quint: Mi` się kojarzy z "X-men Next Dimenstion" .-.
Odpisz
15 października 2014, 17:30
@Quint: Na jejach jest taka gra z piłkami co walczą, o nią chodzi? xD
Odpisz
18 października 2014, 17:59
@Quint: Clayfighter!
Odpisz
15 października 2014, 22:23
U.S.A vs Russia ! :P
Odpisz
16 października 2014, 07:30
@AimPolak: Już jest druga część. Walczy z Rosją
Odpisz
16 października 2014, 18:48
USA (rewolwer) vs polska (space husarz)
Odpisz
15 października 2014, 18:25
nie wildze polski
Odpisz
15 października 2014, 17:55
Pfff, SPQR musieli atakować z każdej strony, od wewnątrz, z zewnątrz i to ze zdecydowanie większą liczebnością. Szkoda że świat wtedy nie zjednoczył się pod jednym sztandarem.
Odpisz
15 października 2014, 17:50
canada
Odpisz
15 października 2014, 16:27
a gdzie polska husa... a nie, oni na koniach walczyli...
Odpisz
15 października 2014, 16:06
Szwecja
Odpisz
15 października 2014, 15:44
Czekam na następne części :)
Odpisz
15 października 2014, 15:34
Komentarze gdzie pobrać na 3 2 1 ...
Odpisz
15 października 2014, 15:29
Russia!
Odpisz
15 października 2014, 15:08
Ameryka kontra Rosja
Odpisz
15 października 2014, 13:37
szkoda że nie ma polandballa :D
Odpisz
15 października 2014, 14:28
Podobno w Clayball Fighter x2 będzie (nie chodzi mi o 2 część ale o 2 serie)
Odpisz
Edytowano - 12 października 2014, 08:59
a po walce angielska herbatka
Odpisz
Edytowano - 15 października 2014, 13:59
@gabrysplodowski: Dobrze, że nie bostońska.
Odpisz