Rozczarowanie po meczu z Niemcami
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przyszłość jest piękna
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Papierowa szkoła posting
Przerwa na herbatkę
Najbardziej realistyczny spośród modów
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 12 października 2014, 21:15
I pomyśleć ile polaków i niemców straciło kase u bukmachera...
Odpisz
13 października 2014, 21:52
@DeadExtreme: Jest też niewielka ilość szczęściarzy, którzy sporo wygrali.
Odpisz
12 października 2014, 20:47
No jak zobaczyłem,że 2:0 dla Polski to przecierałem oczy i mówiłem rodzicom,że trzeba chyba okulary kupić !
Odpisz
13 października 2014, 10:17
@Flawless: i co kupili Ci? ;)
Odpisz
13 października 2014, 14:47
@TheNaturat: Nieee :D a ci zębów też nikt nie kupił ?:P
Odpisz
12 października 2014, 20:15
Bo prawdziwy polak zawsze znajdzie powód do narzekania...
Odpisz
12 października 2014, 20:43
@mozaj: Mój dziadek znalazł.
Odpisz
12 października 2014, 20:55
jest niemcem ?
Odpisz
12 października 2014, 21:44
@mozaj: Nie. Wręcz przeciwnie. Ale on zawsze znajdzie jakiś powód do narzekania.
Odpisz