Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Jakby trochę nie fair
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 października 2016, 10:51
Logika jeja KTOŚ NAPISZĘ JAKIEŚ GÓWNO 10000 ŁAPEK W GÓRĘ
ktoś napiszę RZECZ MĄDRĄ już dają ci milion w dół..............
Odpisz
10 stycznia 2017, 07:44
@Predator_PL: nie? jest 200 w góre a to drugie to raczej kolo 100 nawet mniej
Odpisz
12 października 2014, 18:49
Hahahaha 5/5 :D
Odpisz
15 października 2014, 20:17
@jacek1s: zgaduję, że jakby ktoś inny to napisał to by były hejty
(logika jeja nieznani dostają hejty a fejmy za nic łapki)
Hejty za 3... 2... 1...
Odpisz
15 października 2014, 20:19
@Mr_Limonka: Pfff, cofnij się do starszych obrazków... Wszyscy dostają łapki za takie komentarze... A jak masz za do ból dupki to po prostu nie patrz i tyle...
Odpisz
15 października 2014, 20:27
@jacek1s: ale to akurat prawda jak spojrzeć to połowa takich komentarzy (oczywiście od nieznanych) dostaje hejty i minusy :S
Odpisz
15 października 2014, 20:45
@Mr_Limonka: Ja też jestem nie znany ;) To że rozpoznawalny nie znaczy że mnie znacie ;P
Odpisz
10 listopada 2015, 19:38
@jacek1s: On jest nielubianym i rozpoznawalnym jednocześnie.
Odpisz
16 października 2014, 14:23
było
Odpisz
15 października 2014, 21:03
Jeszcze zapłać za szyby :D
Odpisz
14 października 2014, 07:51
Dzięki wszystkim za tak wysokie oceny tego mema. :]
Odpisz
15 października 2014, 20:13
@Przybor9: Pierwsza zasada dodawania obrazków na jeja: Nie pisz komentarzy pod nim, chyba że komuś odpowiadasz.
Odpisz
15 października 2014, 20:19
@TimeOfMy: Ja jej nie przestrzegam B|
Odpisz
15 października 2014, 20:32
@Kubox123456: Ty hardkorze ebany
Odpisz
16 października 2014, 07:04
@TimeOfMy: Będę pamiętać.
Odpisz
15 października 2014, 20:30
Nie ma to jak ściągnięcie tekstu z kawału o murzynie :V
Odpisz
15 października 2014, 20:26
ostatnio tak się śmiałem chodząc po schodach.
Odpisz
15 października 2014, 20:24
Samochoód - gdzie takie coś można kupić?
Odpisz
12 października 2014, 21:41
Tego jeszcze nie widziałem xD Dobre
Odpisz
12 października 2014, 18:53
Jeszcze niszczenie cudzego mienia, dodatkowe 3 lata.
Odpisz