Koty mają w sobie coś takiego...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Mało znany szczegół
Trzeba brać osobną torbę
Przyszłość jest piękna
Rel
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 maja 2023, 11:48
Kot na niego naszczał
Odpisz
12 lutego 2019, 01:23
Psy też mają tę moc :3
Odpisz
13 października 2014, 18:04
Człeku, u mnie na odwrót: Ja wesoły idę spać a kot przyłazi mi do łóżka, siada na twarz, pierdzi i wychodzi.
Odpisz
13 października 2014, 18:23
haha! lol!
Odpisz
13 października 2014, 18:59
Ciekawe ile osób które mnie zminusowały ma kota ;-;
Odpisz
14 października 2014, 11:20
Co najmniej jedna.
Odpisz
Edytowano - 6 października 2016, 20:33
Mam dla cb coś na pocieszenie :D Zajrzyj pls: http://www.obrazki.jeja.pl/61317,bedziesz-moim-przydupasem.html
Odpisz
13 października 2014, 21:33
HAHAHA!
Kot w życiu do Ciebie nie przyjdzie i położy się grzecznie. Nawet,jeśli się już uwali,to w takim miejscu,że ni ch*ja nie będziesz się mógł ruszyć i będzie Ci niewygodnie jak cholera,ale sierściucha nie zgonisz - ma przecież takie superowe futerko!
Odpisz
14 października 2014, 08:49
Akurat ponad połowa kotów się na tobie położy i wcale to nie jest niewygodne :P.
Odpisz
14 października 2014, 16:03
@buraczek12345: Skąd wytrzasnąłeś tą statystykę?
Odpisz
24 grudnia 2014, 11:35
nie powiedział bym, koty mają uczucia itd
Odpisz
1 sierpnia 2017, 13:20
widać że de**l gówno wie o kotach
Odpisz
1 sierpnia 2017, 19:05
@Filipsss: Widać że zostajesz zgłoszony za nękanie.
Odpisz
13 października 2014, 20:18
Już wiem, dlaczego czarne koty przynoszą pecha, dzięki ;)
Odpisz
13 października 2014, 21:35
ale nie wszystkie koty są czarne
Odpisz
13 października 2014, 18:49
A ja myślałem, że to psy uzdrawiają...
Odpisz
13 października 2014, 19:32
@DeadExtreme: popieram
Odpisz
13 października 2014, 20:50
Ja też popieram.
Odpisz
13 października 2014, 19:48
On mu się położył na ... A nie, dobra, nie było tematu ...
Odpisz
13 października 2014, 18:57
Nie tylko koty, ale i wszystkie zwierzęta, w tym ludzie. Ale koty robią to jednak najlepiej.
Odpisz
13 października 2014, 18:52
To dlatego te wszyskie mochery mają taką kociarnie !!!
Odpisz
13 października 2014, 18:29
myślałem że mu stanie , a kot dostanie orgazmu ;_; LOL. Co jest ze mną nie tak?
Odpisz
13 października 2014, 19:42
No to chyba myślimy bardzo podobnie.
Odpisz
13 października 2014, 18:15
A ja mam alergie na kocią sierść i jest dupa blada
Odpisz
13 października 2014, 18:13
Potwierdzam, miałem wczoraj to samo co na obrazku (tylko że ja nie płaczę z bólu ) :D
Odpisz