Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kokardka364

22 grudnia 2014, 09:01

Cholera, la tam lubię emotikonki ;P

Avatar Pusheenka

4 lutego 2015, 10:00

@kokardka364: Ja też :)

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 17 października 2014, 22:09

'' urzywasz za dużo emotikonek w smsah, zrywam z tobą!!''

Avatar kotul

17 października 2014, 19:31

new mem?

Avatar arektatarowicz

17 października 2014, 16:19

krudko z błędami i zapewne bez emotikonek rzeby uryć uczucia

Avatar AncalagonCzarny

17 października 2014, 16:22

@arektatarowicz: Mam nadzieję, że te zrobiłeś to specjalnie >.<

Avatar arektatarowicz

17 października 2014, 16:41

@AncalagonCzarny: tak :D Spokojnie, nie jestem idiotą.

Avatar AncalagonCzarny

17 października 2014, 16:42

@arektatarowicz: Dziękuję, ulżyło mi :D

Avatar dustin2001

17 października 2014, 15:06

Hejże, ja staram się dbać o interpunkcję. Czy jest coś ze mną nie tak?

Avatar Myszkapl

17 października 2014, 15:12

@dustin2001: Nie, lecz z nimi... tak, z nimi jest coś nie tak.

Avatar Domijeja

17 października 2014, 15:13

@Myszkapl: Im chyba chodziło o coś takiego: "idziemy do kina?!?!?!?!??????????!!!!!!!!?!?!?!?!11"

Avatar DeadExtreme

17 października 2014, 16:14

@Domijeja: zapomniałeś o "¿¡¿¡¿¡¡¡¿¡¿¡¿¡⸮⸮⸮¿¿¿¿¿`⸮¿¿".

Avatar iker159

17 października 2014, 15:56

rozumiem go:P a jej nie :(

Avatar AncalagonCzarny

17 października 2014, 15:42

Lakonicznie.

Avatar
Konto usunięte

17 października 2014, 15:45

@AncalagonCzarny: Miałem to samo napisać (y)

Avatar coloman

17 października 2014, 15:06

przykłady dobrych odpowiedzi: "aha", "ok", "spoko"

Avatar
Konto usunięte

17 października 2014, 15:31

@coloman: Dziewczyna: "Jestem napalona, i rodziców nie ma w domu ;*"
Ja: "Spoko"

Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

17 października 2014, 15:08

Nie rozumiem, czemu tak sądzą :D przecież to normalne nie ? :P Ale... jeśli... jednak nie?? Co wtedy.. czy jest źle? :C Co mam o tym mysleć? Płakać, śmiać się, złościć? Sam nie wiem.. co mam robić ale.. można zyć dalej :3 Nie myślę jednak, że ludzie któży uzywają interpunkcji są dziwni... to przecież normalne we pisowni co nie? :P

PS. ortografija nieee interuje miue!

Avatar Pstrong_Maciej

Edytowano - 17 października 2014, 15:07

*Niezbyt ogarnięty komentarz, przepraszam*

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Można, tylko trzeba wstawać rano

Nieuczciwa ocena

Nie znoszę kleszczy

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Ikony

Zdeklasowani znowu

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka