Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jetistuff

8 grudnia 2020, 22:36

Its beutiful, i will Look at this for 8 hours now

Avatar
Konto usunięte

13 kwietnia 2018, 06:28

Avatar lolpandapl

21 sierpnia 2018, 16:53

yes you can

Avatar hejtojaoliwia

1 marca 2016, 22:30

Linka do filmu kolega się pyta. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar AlPoziomka

28 października 2021, 23:12

Avatar Obietnica_12

8 listopada 2021, 10:26

Avatar WezSieTato

11 października 2016, 14:39

Gdybym tylko była chłopakiem, poleciałoby do fap folderu...

Avatar m12291221

1 lipca 2015, 13:37

ale seksowne

Avatar temari_no_sabaku

1 grudnia 2014, 20:55

ten ostatni obrazek to jaka to bajka?

Avatar kaliope

17 stycznia 2015, 13:02

@temari_no_sabaku: Lampa Aladyna

Avatar temari_no_sabaku

17 stycznia 2015, 22:14

@kaliope: dzięki. jak nad tym teraz myślę to faktycznie przypomina Jasmine :D

Avatar fluffy111

19 listopada 2013, 18:52

a gdzie bohaterka filmu FROZEN? (kraina lodu)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

23 listopada 2014, 16:26

@gabisoch: Kraina Lodu nie stała się jeszcze tak wielkim klasykiem, ale spokojnie, mozeza rok, dwa :P

Avatar gabisoch

1 grudnia 2014, 20:58

oki ;3

Avatar
Konto usunięte

28 sierpnia 2014, 11:29

Ta mina Kapitana Haka XD

Avatar
Konto usunięte

14 lutego 2014, 15:43

najlepsza Roszpunka

Avatar johnyxd212

28 listopada 2013, 21:05

i tak głównie chodzi o cycki...

Avatar kemi12

31 lipca 2013, 20:28

@DanateDMC: ale może to druga część

Avatar DanateDMC

11 września 2013, 22:54

@kemi12: Też mam taką nadzieje.

Avatar DanateDMC

7 lipca 2013, 17:53

jedyna dla mnie przesada to Alicja przecież ona w pierwszej bajce miała 8 lat

Avatar LEOPOLD

23 czerwca 2013, 16:10

no no no coś takiego to ja bym obejrzał ! ;)

Avatar pupek

7 stycznia 2012, 00:25

Mi się to bardzo podoba.
Lubię ładnie narysowane (piękne) kobiety...

Avatar Tardis

22 kwietnia 2013, 20:40

@pupek: A się zgodzę. Może akurat no...ten tego...ale ładnie są narysowane ^^

Avatar Marcin14

6 sierpnia 2012, 11:16

W chinach na każdym programie takie lecą

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 2 kwietnia 2013, 07:51

@Marcin14: chciałes powiedziec w Japonii tam zawsze takie wersje są :)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fergus

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Rel

Trzeba brać osobną torbę

Można, tylko trzeba wstawać rano

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka