Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Frustrujące
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Przypałowo
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 listopada 2014, 17:29
Spider-man tu doszedł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
27 października 2015, 21:30
@bartusielek: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
11 listopada 2014, 13:35
Cum here
Odpisz
15 października 2014, 17:23
a nie sperm-man ?
Odpisz
15 października 2014, 18:39
@arektatarowicz: squirt-man*
Odpisz
15 października 2014, 19:07
@arektatarowicz: Zatrzymuję bandytów w imię penetracji ! :D
Odpisz
15 października 2014, 22:24
@DeadExtreme: To jest kobiecy wytrysk.
Odpisz
16 października 2014, 07:21
@Sir_Snoge: Kolega, widzę w tych sprawach obeznany...
Odpisz
16 października 2014, 15:36
@DeadExtreme: No pewnie ;)
Odpisz
15 października 2014, 17:03
wiecie, że w oficjalnej wersji radioaktywna sperma spidermana zabiła Mary? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
15 października 2014, 17:22
@fiszu44: Taaa... Dziwne to xD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
15 października 2014, 20:23
@krolok1875: jaaaki zaczepisty avek :P
Odpisz
Edytowano - 15 października 2014, 20:24
@fiszu44: Dzięki:D
To jest Ulquiorra Cifer z Bleach.
Odpisz
15 października 2014, 20:43
@krolok1875: przecież wiem :P jedna z fajniejszych postaci w Bleachu :3
Odpisz
15 października 2014, 20:44
@fiszu44: Taaa;d
Napisłem tak gdybyś nie wiedziała.
Odpisz
15 października 2014, 20:25
spiderman cum here
Odpisz
Edytowano - 15 października 2014, 19:06
>_< co tam się działo
Odpisz
14 października 2014, 19:54
Co tam się działo? O____O
Odpisz
14 października 2014, 19:59
@TypowyPolak: Magiczne rzeczy
Odpisz
14 października 2014, 20:14
@Brajox: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
15 października 2014, 17:06
@TypowyPolak: Moje obrazki się tam działy
Odpisz
15 października 2014, 16:03
''Doszedł' ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
15 października 2014, 17:03
@Oyamaneko: O tym jest obrazek.. to właśnie jest TA gra słów..
Odpisz
15 października 2014, 21:09
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Przecież wiem! ;-; Gdyby ktoś nie wiedział o co chodzi, wiesz chodzi Mi o mniej... zboczonych ;-;
Odpisz
16 października 2014, 15:02
@Oyamaneko: Jak nie zrozumieli, to nawet dobrze bo angielskiego do tego stopnia nie zna w takich przypadkach 90% podstawowa, która jeszcze nie powinna być w tej.. mrocznej części internetów..
Odpisz
31 stycznia 2015, 16:08
@Oyamaneko: ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz