Uwaga, przewiduję ból dupy!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
To by wystarczyło
Były nóżki, nie ma nóżek
Dwa oblicza
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Papierowa szkoła posting
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 marca 2025, 11:49
Obrazek obrazkiem ale pierwszy raz od trzech lat znalazłem na jeja coś wspominającego o grze ArmA II :3
Jestem wzruszon
Odpisz
3 sierpnia 2021, 10:07
Chyba tobie Dupe Ściska XD
Odpisz
27 lipca 2017, 22:58
Widać że robiło to dziecko które nawet nie wie co to BF i COD pff
Odpisz
26 lipca 2018, 19:53
@Filipsss: pff /s
Odpisz
1 lutego 2017, 18:04
Phew jak w Call of Duty grasz na REKRUCIE to się kur*a nie dziw że łatwe JAK ZAGRASZ PIERDO**NY SKU*WY**NU na weteranie to zobaczysz jakie piekło
Odpisz
6 listopada 2017, 07:00
@Predator_PL: Uspokój się striggerowany dzieciaku CoDa, ta gra to gówno...
Odpisz
7 kwietnia 2016, 22:18
A cs go to rosyjska ruletka
Odpisz
Edytowano - 3 marca 2016, 22:00
Arma III czyli gra dla PRAWDZIWYCH hardkorowych graczy! Nawet Izak by przy niej wymiękł.
Odpisz
Edytowano - 31 stycznia 2016, 18:23
nie wiem jakim cudem wygrałem call of duty black OPS 2 w 4 godziny albo więcej
Odpisz
18 października 2014, 12:56
Minecraft to najlepsza gla i jest lepse niz inne a nie jakies Call dty
Odpisz
9 stycznia 2015, 00:18
"gla"
Odpisz
9 stycznia 2015, 14:02
"ktoś który nie ogarnia że to był troll"
Odpisz
18 października 2014, 08:10
nie rozumiem rownania
Odpisz
15 października 2014, 15:52
Dla niektórych tak ale taka prawda choć z call of duty i batlefield można się kłócić co do kolejności.
Odpisz
16 października 2014, 12:43
@tigrpl: Cod jest zdecydowanie łatwiejszy od bf więc nie wiem czy kłótnia miała by sens.
Odpisz
16 października 2014, 13:51
@gonzal11: Jak grasz na łatwym... chyba, że to multi.
Odpisz
16 października 2014, 13:57
@tigrpl: Zastanów sie nad złożonością i prędkością rozgryfki...
Odpisz
16 października 2014, 15:21
@gonzal11: Obydwie są łatwe, prawdę mówiąc to tylko ArmA spełniła moje oczekiwania co do trudności
Odpisz
16 października 2014, 15:32
@gonzal11: To nawet nie kwestia trudności, bo wszędzie znajdziesz wymagających przeciwników, tylko rozbudowania rozgrywki. CoD opiera się na bieganiu z karabinem bądź snajperką po korytarzowych mapach, a bf na ogromnych starcach z czołgami, samolotami, helikopterami, spawaczami, wyrzutniami rakiet, karabinkami szturmowymi, łodziami... niezbyt wielki dylemat.
Odpisz
16 października 2014, 15:38
@Omeg12: ,,WIELKICH" zobacz Planetside 2 tam so dopiero wielkie mapy
Odpisz
16 października 2014, 16:06
@Honzo: ta racja mapy w planetside 2 są wielkie ale rozgrywka jest niewiele różniąca się od battlefielda jedynie opadanie pocisku jest jak w arma 2
Odpisz
16 października 2014, 18:21
@bylejakbylegdzie: Znalazłem człowieka w całym tym portalu który to zna
Odpisz
16 października 2014, 21:55
@Honzo: planetside 2 nawet fajne i popularne i często jak gram TR combat medic widzę polskich graczy u NC
planetside 1 też jest fajne ale 1 koleś co ma kilka postaci ma wallhack
Odpisz
17 października 2014, 07:12
@bylejakbylegdzie: Ja ponad 1 rok grałem w TR głównie heavy assolt, ale zwiększyli wymagania i przerzuciłem się na pierwszą część
Odpisz
16 października 2014, 23:35
black ops kampania czy multi? arma i Battlefield mnie za serce złapał ale cóż
Odpisz
16 października 2014, 20:40
Ehhh...
Odpisz
Edytowano - 16 października 2014, 20:38
Jak dzieci, kur*a jak dzieci!
Odpisz
16 października 2014, 18:43
Proszę mi tutaj nie obrażać szachów! To jest gra królów i nic jej nie pobije.
Odpisz
16 października 2014, 15:40
Kto w ogóle w takie szyty gra?
Odpisz
16 października 2014, 15:47
Miliony ludzi na całym świecie którzy mają na to kase :p??
Odpisz
16 października 2014, 15:48
@gonzal11: Nołlajfuf* :/
Odpisz
16 października 2014, 15:58
ja gram w arma 2 combined operations i kiedyś grałem w cod 1 oraz 2 i battlefield 1942
Odpisz
16 października 2014, 15:58
''szyty'' he he. Pochwal się w co ty grasz!
Odpisz
16 października 2014, 16:31
@rakcer_PL: tutaj jest bf3... ja mam 4.
Odpisz
16 października 2014, 16:40
bbf3 jest za**bista. nie wiem dlaczego nazywasz ją shitem
Odpisz
16 października 2014, 16:42
@rakcer_PL: A widzisz taki obrazek nad komentarzami?
Odpisz
16 października 2014, 17:48
Jaky szyt? To w o ty gierasz? ;_;
Odpisz
16 października 2014, 17:56
to może oznaczać że autor obrazka nie docenia za**bistości teej gry
Odpisz