Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PacioWsky

21 sierpnia 2018, 07:25

ebola to straszna choroba

Avatar
Konto usunięte

18 października 2014, 09:36

Czyli co? Że niby mam ebole?

Avatar Tymek590

6 sierpnia 2016, 14:14

tag
#miszczszybkiejodpowieci

Avatar
Konto usunięte

17 października 2014, 21:20

Jak Polacy widzą ebolę:
8:30 Pan Franek wrócił z Liberii
12:30 Zdekapitowane zwłoki walają się na ulicach. Oddziały wojsk niemieckich, rosyjskich, polskich i niedobitki lekarzy dobijają ludność leżącą na ulicach. Cywile wybijają się nawzajem, gw**cąc, mordując, paląc i kradnąc co popadnie. Chorzy rzucają się na nich, rzygając i gryząc wściekle.
Putin spuszcza bombę atomową na Warszawę, a rząd jest dawno na piątym pierścieniu Saturna.
W lokalnym monopolowym zabrakło wódki.

Avatar
RhobarIII

17 października 2014, 17:51

Lepiej nie schodzić z boskiego poziomu...

Avatar jarek200211

17 października 2014, 17:44

Jestem uratowany......JESTEM KAPUSTA!!!

Avatar Happy69

17 października 2014, 16:33

A jeśli jesteś z Marsa ;-; ?

Avatar
Michaelpl03

17 października 2014, 16:39

@Happy69: To się nie istnieje.

Avatar Happy69

17 października 2014, 17:02

Niezbadane są losy tego świata...jak i również wszechświata...

Avatar seboludek

17 października 2014, 16:12

troche rasistowskie bo jak czarna/brązowa skóra to od razu ebola

Avatar Piotr99

17 października 2014, 16:39

@seboludek: No popatrz.

Avatar Axl_MMX

17 października 2014, 18:06

@seboludek: To jest cały współczesny FG w skrócie.

Avatar jacek1s

17 października 2014, 16:08

NO TO RACISM xD

Avatar
Konto usunięte

18 października 2014, 09:37

@jacek1s: * No to rasizm!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Cóż za brak szacunku

Młodzi gniewni

Dobrze czasem się oderwać

Pozdrawiam świetliki

Przerwa na herbatkę

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka