Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Fergus
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Pilne
Płać pan
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 lutego 2018, 12:47
i w tym jednym momeńcie HELP PLS
Odpisz
17 października 2014, 17:01
pierwsze to ku*wa wikingowie !!
Odpisz
19 sierpnia 2015, 21:22
@mistrzu12pl: Nie wikingowie, tylko germanie ;)
Odpisz
Edytowano - 19 sierpnia 2015, 21:36
@krzyhu1200: Ten refleks ! Jest iście legendarny !
A nie zaraz, ten obrazek wszedł na główną po roku w poczekalni... Sorka. :P
Odpisz
20 sierpnia 2015, 10:44
@krzyhu1200: ale masz refleks :|D
Odpisz
20 sierpnia 2015, 14:17
@mistrzu12pl: Oj tam, napisałem go w momencie, kiedy pierwszy raz zobaczyłem ten obrazek i Twój komentarz, wszystko to wina człowieka, który odpowiada za dodanie go na główną po tak długim czasie ;)
Odpisz
27 listopada 2017, 09:12
@krzyhu1200: Hej jaki mamy rok ?
Odpisz
11 lutego 2018, 13:48
@massesd: 2018
Odpisz
19 sierpnia 2015, 21:40
Panie i panowie, ten obrazek wszedł na główną po roku w poczekalni. Widać że ktoś tu robi porządki. :)
Odpisz
16 października 2014, 19:13
nie znam połowy z tych flag
Odpisz
19 sierpnia 2015, 21:26
@SteelFoxi: Spało się na historii widzę.
Odpisz
19 sierpnia 2015, 21:25
Prusy pod ręką Polski :) Najlepsze czasy.
Odpisz
16 października 2014, 15:11
Mogli by tak zrobić o każdym kraju :D
Odpisz
16 października 2014, 23:41
@Kokosik1: Zaraz byłby ból tyłka, za Polskę.
Odpisz
18 października 2014, 21:09
@Kokosik1: Racja, świetnie to wygląda.
Odpisz
18 października 2014, 13:47
5/5
Odpisz
17 października 2014, 18:29
Ewolucja polski, to samo tylko że najsilniejsze w okresach Husarii! :D
Odpisz
17 października 2014, 16:12
nienawidze niemiec
Odpisz
16 października 2014, 15:20
Imperium Niemieckie powinno być prostokątem ;)
Odpisz
17 października 2014, 15:38
Masz rację
Odpisz
16 października 2014, 15:12
Niemcy ucisnione polską flagą :) piękny widok...
Odpisz
16 października 2014, 15:16
W zasadzie to flaga Monako.
Odpisz
16 października 2014, 15:18
@Omeg12: Poprawie go Flagą PolandBalla.
Odpisz
16 października 2014, 15:27
Nie rozumiem? ;-;
Odpisz
16 października 2014, 16:36
oznacza to że niemcy były poddanymi Polski...
Odpisz
16 października 2014, 16:49
Jessu, nie o to chodziło ;-;
PS.: Dobra, już zaczaiłem po dokładnej analizie obrazka ;-;
Odpisz
16 października 2014, 16:57
@Omeg12: a wiesz ze w polsce wszystko jest na orót
Odpisz
16 października 2014, 17:01
to wyrażaj sie jaśniej na przyszłość...
Odpisz
16 października 2014, 17:04
Kaczka.
Odpisz
16 października 2014, 18:48
nie prawda!
Odpisz
16 października 2014, 18:50
Prawda. Chyba nie powiesz, że ziemniak!
Odpisz
16 października 2014, 19:17
tego nie powiedziałem... ale jak coś to bardziej kultura...
Odpisz
17 października 2014, 12:59
Czyli... Kaczka.
Odpisz
16 października 2014, 23:26
dum dum dum...Husaria i tak najlepsza
Odpisz
16 października 2014, 18:18
Odpisz
16 października 2014, 16:25
ok ok... ale i tak nie lubie Niemców ! Give me Rusja !!!
Odpisz
16 października 2014, 15:47
A gdzie America z rewolwerem?
Odpisz
16 października 2014, 16:24
Niemiec ewolucja Niemiec nie USA
Odpisz
16 października 2014, 16:33
Ameryka wszędzie się wkradnie.
Odpisz
16 października 2014, 16:49
Wszędzie to się wkrada Polska (tutaj też jest wstęga polandballa :])
Odpisz