memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
17 października 2014, 22:31
I see Tibia in 3D. I have no idea why ._.
Odpisz
15 października 2014, 21:22
rzycia... Mam nadzieję, żebłąd specjalny?
15 października 2014, 21:25
dzień z dupy programisty :D
17 października 2014, 21:45
Ty tak na poważnie?
18 października 2014, 09:49
Kiedyś było "rzycia"... Admin zmienił...
18 października 2014, 12:20
a to ok, myślałem, że go poprawiasz xD
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież17 października 2014, 22:31
I see Tibia in 3D. I have no idea why ._.
Odpisz
15 października 2014, 21:22
rzycia... Mam nadzieję, żebłąd specjalny?
Odpisz
15 października 2014, 21:25
dzień z dupy programisty :D
Odpisz
17 października 2014, 21:45
Ty tak na poważnie?
Odpisz
18 października 2014, 09:49
Kiedyś było "rzycia"... Admin zmienił...
Odpisz
18 października 2014, 12:20
a to ok, myślałem, że go poprawiasz xD
Odpisz