Tata Timmy'ego już dawno stracił marzenia
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Trzeba brać osobną torbę
Frustrujące
Rel
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 października 2014, 13:07
Kolejny odcinek z mojej ukochanej bajki ♥ widziałem ten odcinek w tym tygodniu.
Odpisz
19 października 2014, 13:10
Jak to się nazywało? Pooglądam na YT :P
Odpisz
19 października 2014, 13:11
@jacek1s: Teraz leci na CN - Wróżkowie Chrzestni, a kiedyś, za mych czasów to Przygody Timmy'ego ;P
Odpisz
19 października 2014, 13:12
@jacek1s: Wróżkowie Chrzestni
Odpisz
Edytowano - 19 października 2014, 13:12
@jacek1s: "Wróżkowie chrzestni". Chyba jeszcze leci na nickelodeon.
edit: Mój odwieczny wróg - CiemnyChleb, tym razem mnie wyprzedził. Tym razem...
Odpisz
19 października 2014, 13:16
Je**ć chleb, nigdy więcej go nie zjem. Szczególnie że jest czarny, jeszcze mnie ebolą zarazi. *Soł macz rasizm*
Odpisz
22 października 2014, 21:00
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE you win 100000000000 robux od roblox admin
Odpisz
22 października 2014, 21:35
@jacek1s: Jacek Rasista!
Odpisz
22 października 2014, 21:36
ty mnie wyprzedziłeś o 1 min ;]
Odpisz
17 lutego 2016, 14:13
a nie na nickelodeon?
Odpisz
17 lutego 2016, 14:19
@creeper_girl: Wow, ktoś popełnił błąd półtora roku temu! Lepiej go poprawię!
Odpisz
17 lutego 2016, 14:23
:-p
Odpisz
17 grudnia 2016, 18:53
Nie na CN tylko na Nickelodeon
Odpisz
17 grudnia 2016, 18:57
@kuba5028: Witaj mój iterneto explorerowy następco xD
Odpisz
18 maja 2017, 08:43
*poprawia*
Odpisz
18 maja 2017, 08:49
@kasjan132pl: no hej
Odpisz
18 maja 2017, 08:49
@kasjan132pl: *dziękuje*
Odpisz
30 stycznia 2015, 21:26
czy tylko ja jak to czytam to słysze ich głosy?
Odpisz
31 maja 2015, 17:05
@Piotr3Q: nie XD
Odpisz
23 października 2014, 15:14
Jak byłam mała to oglądałam to. Nawet teraz czasami siadam z rodzicami i oglądam pingwiny, timmiego lub kanciastoportego ♥
Odpisz
19 października 2014, 17:28
nie śmieszne ;(
Odpisz
19 października 2014, 13:05
Było, zaraz znajdę.
Odpisz
19 października 2014, 13:17
@dustin2001: http://www.obrazki.jeja.pl/86589,moje-marzenia-odeszly-lata-temu.html
Trzymaj stary.
Odpisz
19 października 2014, 13:22
@dustin2001: A myślisz że admina to coś obchodzi.
Odpisz
19 października 2014, 14:58
@Borealum: Nie, ale wolę poprzeć dowodem, że było.
Odpisz
19 października 2014, 13:40
Hehe
Odpisz
19 października 2014, 13:12
Pamiętam to XD
Odpisz