O rany, kiedy ta przerwa...?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Rel
Nieuczciwa ocena
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Pozdrawiam świetliki
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 października 2014, 15:14
Ja tam śpie na lekcjach.
Odpisz
20 października 2014, 18:07
Dzisiaj tak miałem ;_;. Do 6:00 siedziałem w necie, poszedłem spać i wstałem o 8:00 żeby obejrzeć Mistrzostwa Świata w League of Legends. No bo były pierwszy raz w polskiej telewizji, no.
Odpisz
20 października 2014, 08:29
heh, ja kiedyś zasnęłam na lekcji xD akurat na tej, na której pani pozwalała spać c:
Odpisz
20 października 2014, 06:35
Prawda
Odpisz