Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Filipsss

25 czerwca 2017, 21:41

Bitch plz nie lepiej wezwać F-4 Phantom z napalmem? xd

Avatar CityOfAngel

13 lipca 2015, 19:20

Meet the Pyro.

Avatar Aracz

20 października 2014, 11:28

Zależy jakie miotacze ognia. Bo takie, które są używane w dzisiejszym wojsku, wyprowadzają jeden strumień (na odległość nawet do czterdziestu metrów), ale nie możesz cały czas palić, bo lufa się przegrzeje (lejesz ogniem max 3 sekundy). Zostały one wymyślone do wpuszczania ognia przez okna w bunkrach, budynkach, albo transporterach piechoty (nawet jak żołnierz się nie zapali, to tak nagrzany pewnie od razu się położy, albo podda). Na zombie się nie przyda, bo one zazwyczaj idą rozległą kupą, a nie w kolumnie. Nie kampią się też przy KMach w bunkrach :F

Avatar hydrant

11 listopada 2014, 21:42

@Aracz: hmm, a gdyby użyć ciekłego azotu

Avatar hejt123

11 kwietnia 2015, 00:40

@hydrant: Dobry pomysł, stopy im ochłodzi....

Avatar hejt123

11 kwietnia 2015, 00:42

@Aracz: Można użyć wabika (coś typu Left4Dead)

Avatar albert7168

22 października 2014, 19:13

Poszukaj metalu bo ci to na długo nie wystarczy :P

Avatar Edziu01

19 października 2014, 14:27

Spokonie ebola zamieni wszystkich w zombie :3

Avatar Krexik

18 lipca 2015, 16:55

@Edziu01: Masz pojęcie na czym polega działanie tego wirusa?

Avatar Atom123

19 października 2014, 14:13

Pyro wracaj jesteś pijany !!

Avatar Matrimeus

19 października 2014, 14:02

Miotacz ognia jest w cholere ciężki i nieużyteczny podczas apokalipsy zombie, bo nie ma nic gorszego od palącego się umarlaka.

Avatar Maks2603

19 października 2014, 13:44

Taki pech że nie będzie apokalipsy Zombie...

Avatar mozaj

19 października 2014, 10:03

Ogień jest bronią obusieczną. A paliwo do miotacz częste nie jest !

Avatar legend77

19 października 2014, 13:10

@mozaj: podniesiesz kawałek metalu i masz już full

Avatar diax007

19 października 2014, 13:25

@legend77: logika TF2 :D

Avatar
Konto usunięte

19 października 2014, 13:15

W + M1?

Avatar
Konto usunięte

19 października 2014, 13:08

Lel mam to na tapecie.

Avatar siemek22

19 października 2014, 12:37

Debilny pomysł, paliwo bardziej się przyda na generatory czy do pojazdów, a za broń wystarczy dobry tasak, a jak ktoś ma katanę to już jest w siódmym niebie, bo nie utknie w ciele tak jak np. siekiera czy wspomniany wyżej tasak ze względu na swoja budowę.

Avatar legend77

19 października 2014, 13:07

@siemek22: pyro używa podobno podobno tęczowego gazu dlatego ma takie shizy

Avatar
Konto usunięte

19 października 2014, 12:30

zawołasz pyrke powiesz mu żeby spalił zombie a sam będziesz mu robił zdjęcia? Sprytne!

Avatar DrDarwin145

19 października 2014, 10:25

Bardzo dobry pomysł, a potem walcz z płonącymi zombie :)

Avatar TyrannosaurusRex

19 października 2014, 12:25

@DrDarwin145: Z tego co wiadomo (chociaż nie wiadomo czy to prawda) zombie są dosyć łatwopalne, więc będą zapalać się od siebie, gdy będą w grupie, a takie płonące zombie nie wytrwają długo, wystarczy schować się w jakimś bezpiecznym miejscu, i poczekać aż spłoną doszczętnie. A jeżeli temperatura byłaby odpowiednio wysoka, zabiłaby nawet samego wirusa, więc na dłuższą metę patent nawet dobry.

Avatar AresXX22

19 października 2014, 12:10

Pyro! Zawsze taki happy!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fergus

Ostry ten sędzia

Szybki jak błyskawica

Nie są aż takie pyszne

Nieuczciwa ocena

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka