Życiowa nauka od starego wygi
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Niegrzeczny Oskarek
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To by wystarczyło
To będzie bolało
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 września 2017, 20:57
ha ha decha
Odpisz
2 grudnia 2014, 20:41
No kto by pomyślał...
Odpisz
19 października 2014, 17:09
Pfff, w drugiej części komiksu dziecko mówi "A chcesz podotykać moje" dziadek odpowiada " tak, chodź do mojej piwnicy" i tam dzieją się ciekawe rzeczy xDDD
Odpisz
19 października 2014, 17:48
@jacek1s: dodaj tą lepszą wersję :D Też chcę to zobaczyć :D
Odpisz
19 października 2014, 17:49
@Flawless: To moja wyobraźnia i przypuszczenia xD
Odpisz
19 października 2014, 17:52
@jacek1s: szkoda xD
Odpisz
19 października 2014, 17:55
@Flawless: Już stał co? XDDD
Odpisz
19 października 2014, 18:00
@jacek1s: niee :D Bo to co napisałeś to trochę za mało dodaj cuś :D
Odpisz
19 października 2014, 18:08
@Flawless: Nie będę ci pornusa pisał xd
Odpisz
19 października 2014, 18:20
@jacek1s: hehehe moze i dobrze :P
Odpisz
19 października 2014, 17:50
Pan khy khy się trochę rozhulał :3
Odpisz
19 października 2014, 17:21
Odpisz
19 października 2014, 20:36
@jarek200211: Yep
Odpisz
19 października 2014, 17:05
co za oblech
Odpisz
19 października 2014, 17:08
@wampirek123: Jesteś jeszcze za młody, żeby to zrozumieć ;P
Odpisz
19 października 2014, 17:49
to dziewczyna xD
Odpisz
19 października 2014, 18:49
@Flawless: No to,jest jeszcze za młoda, żeby to zrozumieć.
Odpisz
19 października 2014, 19:06
@Flawless: No to powinna się nazwać wampirzyca, czy coś takiego... (ale ten nick i tak jest durny, za dużo tłajlajta)
Odpisz
19 października 2014, 20:20
dokładnie
:D
Odpisz
19 października 2014, 20:44
Za to twój jest Genialny. Nie. Brak propsów za polskość. Idź walczyć za swoją polską polske gdzie indziej. Polecam powstanie warszawszie. Jak dla mnie 2/10 ale dla ciebie będzie jak ulał. ;)
Odpisz
19 października 2014, 21:04
@wampirek123: Za młoda aby zrozumieć.
szukają cię w dziale z ubierankami :P
Odpisz
19 października 2014, 21:40
@Dziksu: No cóż, to konto zrobiłem, jak miałem 12 lat, a ponieważ byłem głupi, to stworzyłem taki, a nie inny nick...do tego konta wróciłem po latach, więc stąd taki kiczowaty nick. I nie walczę za Polskę, co wcześniej udowodniłem, więc nie pisz, jak nie wiesz...i jak widzę, mamy fana tłajlajta? Poza tym, ty pewnie nawet nie wiesz, w którym roku było powstanie warszawskie, więc idź się poucz historii. A jak nie rozumiesz, że to tylko żarty, to nie wchodź już nigdy w internety. Koniec przekazu.
Odpisz
19 października 2014, 22:14
O mój bosze ale mnie pojechałeś. :x 1944, dnia nie pamiętam masz racje. A co to twilight'u to masz jakiś uraz że pierwszym skojarzeniem z wampirami jest TL? Bo mi na myśl przychodzi raczej Underworld ew. Blade. Ustawiłeś jak miałeś 12 a masz 13? xDD Wybacz ale nie mogę się dowiedzieć bo ktoś ustawił sb 100 lat. Anonimowość w sieci czy kryptogimbus? >.<
Zanim odpiszesz daj chwile, pójdę po popcorn. :*
Odpisz
20 października 2014, 07:16
@Dziksu: Wybacz, ale nie dzielę się informacjami, a szczególnie w internecie, nie ma głupich. Poza tym, nie stworzyłem tutaj konta, żeby się kłócić, ale już ci odpowiem. Napisałem tłajlajt, gdyż takie nicki jak: wampir, wampirek, wampirzyca itp. mają najczęściej małe dzieci, a jeszcze z cyframi 123...no cóż, ciekawe czym innym się inspirowały, jak nie tłajlajtem...po tamtym komentarzu też łatwo stwierdzić, że mamy do czynienia z młodszym użytkownikiem. Koniec.
Odpisz
20 października 2014, 11:40
Peace JOŁ <3pozdro 600 zycie na łazarzu XDD
Odpisz
20 października 2014, 13:56
@Dziksu: ...nie wiem, co odpisać...
Odpisz
20 października 2014, 20:46
I dobrze. Znudziłeś mnie. xDD
Odpisz