Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Godylos5

20 marca 2022, 20:13

Do tej pory prawda

Avatar Szortek

26 czerwca 2018, 21:46

co do ch*ja

Avatar
Konto usunięte

9 listopada 2017, 20:37

ocena równa 4, czas zje**ć

Avatar BudowniczyMakaronu

1 października 2017, 21:31

co to ku*wa jest? i czemu ma ocenę ponad 4?

Avatar Predator_PL

Edytowano - 30 marca 2017, 17:33

ten uczuć gdy 10 minut przygotowujesz się do wybicia piłki ale ona i tak na aut wypada XD

Avatar Epickiodkrywca

27 kwietnia 2013, 10:48

boje się was

Avatar
lolman533

5 lutego 2017, 18:02

Avatar Epickiodkrywca

27 kwietnia 2013, 10:47

tutaj są dzieci i porąbane obrazki róbcie coś śmiesznego a nie jakieś niepotrzebne przekleństwa! 1/5

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 2 listopada 2014, 20:52

@Epickiodkrywca: tu każdy przeklina i nikogo to nie obchodzi

Avatar Epickiodkrywca

20 grudnia 2014, 10:43

teraz do mnie pisz i dawaj mi strzałe w dół...

Avatar Archeologwinternetach

14 listopada 2015, 23:53

@Epickiodkrywca: A nie dziękuj.

Avatar Epickiodkrywca

26 lutego 2016, 18:14

@Archeologwinternetach: właśnie wygrałeś nowy telefon nokia 5069

Avatar Archeologwinternetach

26 lutego 2016, 19:42

Avatar polskistrzelec123_

10 marca 2018, 21:30

@Archeologwinternetach: Gitara siema w mojej kuchni

Avatar Dabres

18 lipca 2012, 17:07

to jest na głównej łosz ku**a..nawet memy niena temat..są...lol

Avatar vipmonia

12 czerwca 2012, 16:13

też mi dzisiaj s***li zagrywke

Avatar dawidamanowicz04

2 kwietnia 2012, 13:17

ja tyle czekałem i klasowy ci*ta z***ł moją zagrywkę

Avatar Tavenger

12 stycznia 2012, 21:34

u mnie tak samo często jest, że ja świetne serwy walę ale i tak po 3 serwach max, ci z pola spie*dolą...
p.s. Jestem Bogiem, hehe już z 11 lat ma ten kawałek :D

Avatar Baca_online

8 stycznia 2012, 13:44

mniej więcej tak jest... ja najczęściej serwuję tak, żeby się pokłócili: najpierw dwóch do niej leci, a potem rezygnują :D

Avatar damianczuba

7 stycznia 2012, 14:06

haha na końcu FOKER FACE czyli JA

Avatar Mnich1

7 stycznia 2012, 02:06

Dlatego jakoś nie przepadam za siatkówką, coś źle zrobisz od razu morda od każdego w innych sportach jakoś nie ma takiej napiny albo ja się z takowymi nie spotykałem.

Avatar grubson5022

7 stycznia 2012, 13:19

@Mnich1: u mnie we wszystkich

Avatar DeaDe

7 stycznia 2012, 13:22

@Mnich1: no

Avatar kamixo

7 stycznia 2012, 12:21

u mnie to samo :(

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar igorcz
Dodane przez: igorcz

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Chciał tylko pomóc

Siemasz maleńka

Fergus

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka