Tego nie wiem, ale podobno ten Sam The Dog ma być normalnie spotykany a postać może nosić maskę freddy'ego, co rodzi kolejną teorię na temat The Bite of '87. W tej teorii w pizzeri miał być wolny kostium Freddyego, a to jakiś gostek się w to ubrał i pozabijał dzieci
@Kubox123456: Ok, dzięki bo zapomniałem z wiki. Podobno mają być:
Freddina
Freddy 2.0
Chic (Chica to dziewczyna)
Chica 2.0
Boonia (Bunia XD)
Boonie 2.0
Foxina
Foxy 2.0
Sam The Dog
Samanta The Bitch (XD)
@Pani_Koza: Pewnego razu w pizzeri Freddy'ego Fazbear'a wydarzyło się pewien incydent. Było to w 1987. Pewne dziecko zdenerwowało Foxy'ego.
Foxy w napadzie gniwu odgryzł dziecku płat czołowy. Pizzerie zamknięto, a maskotki wywieziono. Pracowano normalnie. Ale pewnej nocy, 5 pracowników pracowało w spokoju. 6 pracownik zabił pozostałą piątke z pistoletu i zwiał. Teraz ich duchy opanowały maskotki i zaczęły zabijać. Stella Howkins, czy jakoś tak itd. Pracowała przy barze z sałatkami zabił ją ten gostek, stąd mamy Chicę. i Jjej motto : Let's Eat. Dalej nie opowiem. Sprawdź sobie wiki.
@bartusielek: Nope... tak było w Chicos n chesse *Czy jakos tak XD*
Sprawdź sobie filmik tego kolesia The Game Theorist tam jest wszystko co zwiazane z grą
@Pani_Koza: ciekawe co w tym pedalskim gownem jest strasznego. odwracasz sie i sie pojawia. pff, juz bardziej sie balem jak zgubilem ladowarke od laptopa
Ludzie nie wiecie? w drugiej części stare animatronixy przestały być używane, zepsóły się itd, w trailerze jest bonny bez reki i części łowy. Na ich miejsce są nowe animatronixy które są wyposazone w rozpoznanie twarzy, dlatego wiedzą kto to człowiek a kto jest animatronixem, stare tego nie miały i brały cię za animatronixa który nie ma kostiumu czy coś. nowe natomiast wiedzą ,że jesteś człowiekiem i bronią cię tak jakby, ale gdy założysz maskę uznają cię za wroga. co do nowy: to jak na razie nie ma dla nich nazwy(są nazywani wersą 2.0) mam nadzieję ,że wyjaśniłem wam wszystko. w razie pytań śmiało!
Z tego co słyszałem to działa to w taki sposób.
Stare roboty, dawno wyłączone i poniszczone, nagle działają z powrotem i chcą cię zabić. Za to nowa grupa stara się obronić ciebie i pozbyć się ich poprzedników.
Ponieważ nie ma w sequelu drzwi i są tylko dwa wejścia wentylacyjne i korytarz na środku, dostajesz maskę starego Freddy'ego. Ochrania cię ona przed stary animatronikami, ale kiedy nowe animatroniki cię w tym zobaczą, uznają ciebie za ich główny cel i zaatakują. Zwiększa to poziom trudności i trochę różnorodności do rozgrywki.
Obrazek beznadziejny. Dlaczego w grze horror miałoby być mniej strasznych rzeczy? A co do Foxiego w części drugiej, słyszałem, że to po prostu Foxy, nie żadna Foxina, tylko dzieci go pomalowały i tak zostało.
Komentarze
Odśwież2 kwietnia 2019, 16:14
>fnaf
>straszna gra
coose one
Odpisz
25 października 2014, 15:42
SPOJLER ALERT! w 2 części ma być foxina ;-;
Odpisz
26 października 2014, 10:19
@Equilibrium: Przewidywałem to ;)
Odpisz
3 listopada 2014, 17:34
Ja przewidywałem że będzie freddina
Odpisz
3 listopada 2014, 17:43
@bartusielek: freddina? a chic i boonia też? bo chica to dziewczyna a chic to chłopak. :/
Odpisz
3 listopada 2014, 17:46
Tego nie wiem, ale podobno ten Sam The Dog ma być normalnie spotykany a postać może nosić maskę freddy'ego, co rodzi kolejną teorię na temat The Bite of '87. W tej teorii w pizzeri miał być wolny kostium Freddyego, a to jakiś gostek się w to ubrał i pozabijał dzieci
Odpisz
3 listopada 2014, 17:49
@bartusielek: *sharps teeth*
Odpisz
3 listopada 2014, 17:58
?
Odpisz
3 listopada 2014, 18:00
@bartusielek: i'm sharping my teeth
Odpisz
3 listopada 2014, 18:02
Why?
Odpisz
3 listopada 2014, 18:03
@bartusielek: for bite of 2014
Odpisz
3 listopada 2014, 18:05
Why there will be bite of '14
Odpisz
3 listopada 2014, 18:07
@bartusielek: for that girl from '87 , Revenge is needed.
Odpisz
3 listopada 2014, 18:09
@bartusielek: Sparky the dog*
Odpisz
Edytowano - 3 listopada 2014, 19:19
@Kubox123456: Ok, dzięki bo zapomniałem z wiki. Podobno mają być:
Freddina
Freddy 2.0
Chic (Chica to dziewczyna)
Chica 2.0
Boonia (Bunia XD)
Boonie 2.0
Foxina
Foxy 2.0
Sam The Dog
Samanta The Bitch (XD)
Odpisz
3 listopada 2014, 19:25
Foxy ty lepiej uciekaj. Zobacz nową Foxy ;_;
Odpisz
3 listopada 2014, 19:27
@MRcinder123: O.O! też nie poskładany/a
Odpisz
Edytowano - 3 listopada 2014, 19:36
@bartusielek: Opowiecie mi historię tej gry i ogólne Freddiego bo brzmi ciekawie?(wiecie fabuła) :]
Odpisz
3 listopada 2014, 19:42
@Pani_Koza: Dużo by opowiadać... Bite of 87' .... 5 zaginionych dzieci itd. lepiej sprawdź na wiki albo w naszej grupie ;-;
Odpisz
3 listopada 2014, 20:12
@Kubox123456: Poazukam tej waszej grupy :)
Odpisz
3 listopada 2014, 21:32
@Pani_Koza: Pewnego razu w pizzeri Freddy'ego Fazbear'a wydarzyło się pewien incydent. Było to w 1987. Pewne dziecko zdenerwowało Foxy'ego.
Foxy w napadzie gniwu odgryzł dziecku płat czołowy. Pizzerie zamknięto, a maskotki wywieziono. Pracowano normalnie. Ale pewnej nocy, 5 pracowników pracowało w spokoju. 6 pracownik zabił pozostałą piątke z pistoletu i zwiał. Teraz ich duchy opanowały maskotki i zaczęły zabijać. Stella Howkins, czy jakoś tak itd. Pracowała przy barze z sałatkami zabił ją ten gostek, stąd mamy Chicę. i Jjej motto : Let's Eat. Dalej nie opowiem. Sprawdź sobie wiki.
Odpisz
4 listopada 2014, 07:21
@bartusielek: Mała uwaga: we FNaF 2 są też stare i zniszczone wersje animatronic'sów, taki stary Bonnie wygląda po prostu zajedwabiście:D
Odpisz
4 listopada 2014, 17:11
@bartusielek: Nope... tak było w Chicos n chesse *Czy jakos tak XD*
Sprawdź sobie filmik tego kolesia The Game Theorist tam jest wszystko co zwiazane z grą
Odpisz
13 grudnia 2014, 10:49
@bartusielek: Kto to Sparky the dog?
Odpisz
24 grudnia 2014, 12:26
@Pani_Koza: To chyba animatronik stworzony przez fanów w fotoszopie backstage
Odpisz
8 lutego 2015, 23:32
@Equilibrium: Jest Mangle ;-;
Odpisz
21 kwietnia 2016, 09:42
@Equilibrium: Poprawnie to mangle czyli funtime foxy ;-;
Odpisz
27 października 2024, 15:23
@Magearna: Teraz mamy jeszcze kolejne i kolejne i kolejne i kolejne
Odpisz
3 listopada 2014, 18:35
T gra mnie nie straszy, raczej STRASZNIE nudzi :P
Odpisz
4 listopada 2014, 14:04
@Ravios: to znajdz mi lepsza gre-horror
Odpisz
25 grudnia 2014, 14:38
@master885: Slenderman
Odpisz
25 grudnia 2014, 15:16
@Pani_Koza: ciekawe co w tym pedalskim gownem jest strasznego. odwracasz sie i sie pojawia. pff, juz bardziej sie balem jak zgubilem ladowarke od laptopa
Odpisz
1 stycznia 2015, 17:13
@master885: lepszą? Wystarczy podać co drugi tytuł: Amnesia, Penumbra, Timedown, He, Paractivity, Eyeless Monster, White Madame...
Odpisz
1 kwietnia 2016, 14:03
@Agent00Kurczak: Nawet minecraft.
Odpisz
15 listopada 2014, 12:19
No ale to jest gra horrorowa która ma być straszna nie?
Odpisz
4 listopada 2014, 17:06
Co racja to racja *Dałbym tu minkę tego co go zawsze wyżucają ale takiej nie ma :/*
Odpisz
5 listopada 2014, 16:27
@Ergon12: Nie wiedziałe ja tą teorię moją zczytałem z wiki!
Odpisz
Edytowano - 3 listopada 2014, 18:21
Ludzie nie wiecie? w drugiej części stare animatronixy przestały być używane, zepsóły się itd, w trailerze jest bonny bez reki i części łowy. Na ich miejsce są nowe animatronixy które są wyposazone w rozpoznanie twarzy, dlatego wiedzą kto to człowiek a kto jest animatronixem, stare tego nie miały i brały cię za animatronixa który nie ma kostiumu czy coś. nowe natomiast wiedzą ,że jesteś człowiekiem i bronią cię tak jakby, ale gdy założysz maskę uznają cię za wroga. co do nowy: to jak na razie nie ma dla nich nazwy(są nazywani wersą 2.0) mam nadzieję ,że wyjaśniłem wam wszystko. w razie pytań śmiało!
Odpisz
3 listopada 2014, 18:35
Tak mimo ortografii dobrze wyjaśniłeś
Popieram twoją wypowiedź :)
Odpisz
3 listopada 2014, 20:20
zepsóły?
Odpisz
4 listopada 2014, 15:44
przepraszam za ortę. Mam nadzieję ,że mi wybaczycie?
Odpisz
5 listopada 2014, 14:18
Z tego co słyszałem to działa to w taki sposób.
Stare roboty, dawno wyłączone i poniszczone, nagle działają z powrotem i chcą cię zabić. Za to nowa grupa stara się obronić ciebie i pozbyć się ich poprzedników.
Ponieważ nie ma w sequelu drzwi i są tylko dwa wejścia wentylacyjne i korytarz na środku, dostajesz maskę starego Freddy'ego. Ochrania cię ona przed stary animatronikami, ale kiedy nowe animatroniki cię w tym zobaczą, uznają ciebie za ich główny cel i zaatakują. Zwiększa to poziom trudności i trochę różnorodności do rozgrywki.
Odpisz
3 listopada 2014, 18:17
W mojej grupie już to omawialiśmy. W moim opisie jest grupa i temat.
Odpisz
3 listopada 2014, 19:20
Awatar to Sparky The Dog?
Odpisz
3 listopada 2014, 19:38
@bartusielek: ,, Five nights at freddys 2!?,,
Odpisz
3 listopada 2014, 20:43
@bartusielek: To je Foxy z trailera dwójki
Odpisz
3 listopada 2014, 20:44
Daj linka :3
Odpisz
3 listopada 2014, 20:49
@J2319: Łopoj
http://www.grupy.jeja.pl/2895,fani-five-nights-at-freddys.html
Odpisz
6 kwietnia 2016, 20:32
pedał
Odpisz
10 kwietnia 2016, 21:09
kocham cb
Odpisz
Edytowano - 3 listopada 2014, 19:24
Zabijcie mnie jesli sie myle, ale chyba horror ma byc straszny...
Odpisz
3 listopada 2014, 19:24
Ten ostatni pomysł byl by glupi
Odpisz
3 listopada 2014, 18:21
A może takby więcej strasznych rzeczy?
Odpisz
3 listopada 2014, 18:16
według mnie powinno być: Nadal mają być drzwi zamiast kostiumu do obrony, ale obrazek spoko
Odpisz
3 listopada 2014, 18:12
Obrazek beznadziejny. Dlaczego w grze horror miałoby być mniej strasznych rzeczy? A co do Foxiego w części drugiej, słyszałem, że to po prostu Foxy, nie żadna Foxina, tylko dzieci go pomalowały i tak zostało.
Odpisz
28 października 2014, 19:33
Nie straszny horror Fuck Logic !
Odpisz
18 października 2014, 12:19
Manhunt
Odpisz