Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Lekko nie będzie
To musiało być męczące
Angielskie śmieszki
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 stycznia 2016, 22:02
prawie tak samo było z Niemcami
Odpisz
2 listopada 2014, 18:22
Ale piękne te rysunki...
Odpisz
19 października 2014, 23:17
Ja pamiętam wciąż te czasy kiedy husaria pokonała szwecję...stare dobre jajo w jaskini
Odpisz
22 października 2014, 14:19
Tak , rozwaliliśmy ich pikinierów tylko i wyłącznie husarią .
Odpisz
22 października 2014, 14:54
a w ogóle gdyby dac naszej husali bron
Odpisz
22 października 2014, 17:10
@Bilolus1: Nie my, tylko oni, husaria. Nie przypisuj sobie czyiś sukcesów typowo polski złodzieju.
Odpisz
22 października 2014, 18:01
@Piotresiek: Oh nie , oh nie , oh nie . Mówiąc ,,rozwaliliśmy'' miałem namyśli przedstawicieli mojego narodu . I husaria rozwaliła pikinierów ? Sarkazm trudny bardzo tak do wykrycia .
Odpisz
22 października 2014, 18:10
@Bilolus1: Nie musisz tłumaczyć błędu sarkazmem. Po prostu się przyznaj.
Odpisz
22 października 2014, 18:13
@Piotresiek: Ehh , to naprawdę był sarkazm z tego co widzę trudny do zauważenia .
Odpisz
22 października 2014, 19:29
@Bilolus1: Dla nie ogarniętych w sztuce wojowania w średniowieczu napewno :d ale ja wiem o co chodzi! Piki są do odpierania ataku jazdy, więc kawaleria nie mogła wygrac ... ale jestem modtry! :3
Odpisz
22 października 2014, 19:53
@Piotresiek: Ja go zrozumialem a ty nie
Odpisz
24 października 2014, 16:23
Rosja nam nie podskoczy panie
Odpisz
Edytowano - 19 października 2014, 22:15
o co chodzi?
Odpisz
19 października 2014, 23:16
starą wojne między Brytiską armią a Rosyjską
Odpisz
20 października 2014, 15:24
Pierwsza tabliczka jest odwrócona do góry nogami i ma napis "pod żadnym pozorem nie", zaś druga "atakować Rosjan od frontu". Zgadnij od której strony zaatakowali.
Odpisz
20 października 2014, 16:21
zauważyłem ale o jaką wojnę chodzi?
Odpisz
20 października 2014, 16:54
Wojna Krymska, w czasie której Wlk. Brytania i Francja rozwaliły rusków pod Sewastopolem, a tu pewnie chodzi o szarżę lekkiej kawalerii.
Odpisz