Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Można, tylko trzeba wstawać rano
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Przerwa na herbatkę
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 listopada 2014, 15:40
gdybym tak kuzynka nienupilnowała to już po mnie nie po nim a po mnie
Odpisz
22 października 2014, 19:46
jebłem xD
Odpisz
22 października 2014, 12:19
Hłehłehłe rybcia!!!
Odpisz
21 października 2014, 21:48
a potem " A KURRRWAWWWAWAWA! MOJA NOGA! AGGGGGHAGAHAGHA!!!!!!!!! JAKI BÓL!!!!!!!!!!!!"
Odpisz
21 października 2014, 22:50
@Chrzaszcz_Trzcinowy: noga? Ty musiałeś porządnie w łeb oberwać :>
Odpisz
22 października 2014, 19:32
@Agent00Kurczak: Noga jest najbliżej gęby tego sztucznego rekina :)
Odpisz
21 października 2014, 21:04
Jak ja kocham rekiny <3
Odpisz
21 października 2014, 21:22
Są takie słodziutkie :3.
Odpisz
21 października 2014, 21:01
Przetul się najlepiej :3 i ciekawe co się stanie :3
Odpisz