Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
A, okej
Frustrujące
Ostry ten sędzia
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 października 2014, 20:47
Lag
Odpisz
12 października 2022, 19:54
@Henzej: Witaj
Odpisz
12 października 2022, 20:39
@Shiroyasha: Doceniam, że wybrałaś jeden z mniej żenujących komentarzy z tamtego okresu
Odpisz
12 października 2022, 20:43
@Henzej: nie ma za co, zauważyłam że jako dziecko byłaś całkiem rakowa.
Odpisz
12 października 2022, 20:51
@Shiroyasha: Byłam i to bardzo, ale w tamtym wieku działy się takie rzeczy, że bycie rakową było moim najmniejszym problemem i również poniekąd te rzeczy mogły tym skutkować. Sytuacje i problemy przeszłości wpływają na ludzi, więc przynajmniej z wiekiem stałam się w miarę ogarniętą osobą, a przynajmniej tak myślę
Odpisz
12 października 2022, 20:53
@Henzej: Rozumiem, u mnie też nie było łatwo, ale nie będę o tym mówić to nie jest ważne, na pewno wiem że ja jak wbiłam ja jeja to zaczęłam od elokwentnych komentarzy.
Odpisz
23 października 2014, 13:36
Nie śmieszne 1/5
Odpisz
22 października 2014, 20:33
Anuluj.
Odpisz
22 października 2014, 20:05
NOW LOADING!
Odpisz